Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
  • Odpowiedz
PKN Orlen 1 klient tankuje, jak odjedzie a drugi podjedzie to kasjer odblokowuje mozliwosc tankowania i 2 moze tankowac.


@eastbors: o ile kasjer zauważy i odblokuje, a nie robi wtedy akurat hot doga albo kanapek.

Poza tym nie pisałem kasztanie, że się nie da tylko że kiedyś to było normalne, a teraz domyślnie dystrybutor jest zablokowany. Naucz się czytać
  • Odpowiedz
@blendzior666: Idę zapłacić, zamawiam hot doga, robię sobie kawę, przeglądam informacje w gazecie, wybieram jakiego batona jeszcze wziąć, idę do toalety i dopiero potem wychodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seraph88 ponad 600 plusów za oczywistą głupotę.
Na Orlenie dla takich mądrych nawet na pistolecie od dystrybutora jest napis: "idziesz do sklepu, odejdź spod dystrybutora". Z blokowanym dystrybutorem spotkałem się chyba z 20 lat temu.
I tam chyba pod pewnymi względami zatrzymało się wiele osób.
Kiedyś na stacji jak zwróciłem chłopu uwagę to też się zaczął sapać i dopiero jak nalewacz na shellu mu powiedział że mam rację to zgaszony odjechał.
  • Odpowiedz
@mistejk no na Orlenie jest napis na każdym pistolecie przy dystrybutorze, a tumany i tak nie odjeżdżają. A jakby mnie kasjer na jakimś CPN opieprzył to sam bym go pociągnął, a potem podjechał do centrali
  • Odpowiedz
ponad 600 plusów za oczywistą głupotę.

Na Orlenie dla takich mądrych nawet na pistolecie od dystrybutora jest napis: "idziesz do sklepu, odejdź spod dystrybutora". Z blokowanym dystrybutorem spotkałem się chyba z 20 lat temu.


@szuineg: A czy Ty, i podobni tobie głośno krzyczący i hejtujący, możecie sobie wreszcie zdać sprawę, że nie jest to standard na każdej stacji? I tyle w temacie.

Plus w kółko podajecie Orlen jako przykład który
  • Odpowiedz
@ATAT-2 ale czy ty i inni co nie odjeżdżają mogą skumać że jak dojedziesz i ten za tobą nie zatankuje bo się nie da na tej stacji to nic się nie stanie i nikt nie ucierpiał. A jak by się dało to zostając pod dystrybutorem kradniesz czyjś czas.
Proste?
  • Odpowiedz
  • 0
@seraph88 niestety nie masz racji. Coraz więcej stacji pozwala tankować nastepnemu a dodatkowo czasami jest osobny dystrybutor np do gazu zaraz przy tym do paliwa i wtedy ktoś kto chce gaz zatankować musi czekać bez sensu
  • Odpowiedz
ale czy ty i inni co nie odjeżdżają


@szuineg: Fajnie misiu kolorowy, zamiast się pruć przeczytaj co napisałem w pierwszym poście - odjeżdżam spod dystrybutora pomimo tego, że nie da się zatankować na mojej stacji przed zapłaceniem poprzedniego.

Także zamiast spamować spróbuj najpierw poczytać ze zrozumieniem. Proste?
  • Odpowiedz