Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
@blendzior666: przecież i tak by nie zatankował. Dopóki nie zapłacisz, dystrybutor jest zablokowany.


@seraph88: @drink_responsibly: roznie bywalo, ale przed epidemia czesto mielibyscie racje.
Od czasow epidemii orlen i za nim wszystkie wieksze koncerny wprowadzily, mozliwosc tankowania po kolei

Ale ja zawsze płace a potem dojeżdżam bo się ryje ze zatankuje a ktoś nabije na moj rachunek potem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SzlezwigHolsztain: (
@blendzior666: Jak jest duża kolejka to tak robię. Ew jak tankuje LPG i jednocześnie zastawiam normalny dystrybutor (lub w drugą stronę)

Wiadomo - nie zatankuje dopóki nie zapłacę, ale jak już przyjmie płatność to mimo wszystko chwila minie zanim wyjdę ze stacji, wsiądę do auta i odjadę. Zawsze drobna oszczędność jak sporo ludzi czeka.

Plus oczywiście w sytuacji jak sobie jakąś kawę przy okazji kupuję czy do łazienki idę.
@ATAT-2: bardzo bys sie zdziwil


@programista15cm: Nie, na każdej normalnej stacji dystrybutor blokuje się po kilku sekundach bezczynności. Sprawdź sobie to łatwo przestając lać na chwilę paliwo i próbując ponownie. Może na jakiś wiejskich stacjach nie mają takich zabezpieczeń gdzie rolnicy często tankują ropę do kilku baniaków.

Idąc Twoim tokiem myślenia co by stało na przeszkodzie podejść komuś z kanistrem i nalać kilka litrów w momencie jak Ty pójdziesz płacić?
typie o czym Ty #!$%@?, drugi rachunek sie otwiera jak podjedzie drugie auto


@programista15cm: O czym Ty w ogóle mówisz? Rachunek jest zamknięty dopóki go nie opłacisz.
Możesz zatankować, przestawić, pójść się wysrać na 20 minut i dopóki kasjerka nie przyjmie płatności to nikt z dystrybutora nie skorzysta.

To jest #!$%@? zbiorowy bait ? ()


@programista15cm: Nope, zbiorowe uświadamianie Cię, że gadasz głupoty.
swego czasu na orlenach na ktorych to wprowadzono byla duza akcja informacyjna, potykacze, plakaty, bannery...


@programista15cm: Przytocz mi więc chociazby jedną informację z tej akcji reklamowej.

Z reguły są kolejki przy kasach i to byłoby nielogiczne. Nalicza następnemu paliwo i tyle.


@Luks_x: Nie jest tak. Chociażby ostatnio na Shellu tankowałem benzynę i chciałem wleć też kilka litrów do karnista do kosiarki. Skończyłem lać do baku, dalej nie leci. Pracownik poinformował,