Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: typie, gowno mnie interesuje co tam sobie w telewizji kto gada.

#!$%@? mnie osrajtek, pis i cala reszta.

interesuje mnie tylko wlasny bizne


@programista15cm: spoko, oni właśnie lubią doić i dojeżdżać "prywaciarzy" także wspieraj ich dalej XDDDD

Jak były takie różnice w cenach to dalej tankowales w imperium osrajtka?
  • Odpowiedz
4 razy pisał nie będę leśne trole, co sie znają na wszystkim, a w sumie na niczym

PKN Orlen 1 klient tankuje, jak odjedzie a drugi podjedzie to kasjer odblokowuje mozliwosc tankowania i 2 moze tankowac.

Jak tankujesz i skonczysz automatycznie sie blokuje dystrybutor


Kasjer moze tylko 2 klientow odblokowac.

I nie pieprzcie durnot, ze sie nie da


@eastbors: Ja nic nie pisałem czy się da czy nie tylko pisałem o
  • Odpowiedz
@blendzior666: mieszkam w miescie gminnym, jak ktoś nie odjedzie to od razu wiadomo że nie tutejszy. Masz 2 -3 dystrybutory obok siebie, zazwyczaj 1 auto blokuje 2. Nieodjechanie jest traktowane jako zrobienie komuś na złość.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę, ludzie tutaj na poważnie piszą, że nie odjeżdżają po nalaniu, tylko blokują dystrybutor i idą zapłacić i jeszcze se hotdoga zamówić (ʘʘ) I jeszcze twierdzą, że nawet jakby odjechali, to i tak nie da się zatankować XD #!$%@?ć was prądem
  • Odpowiedz
@blendzior666: to zależy od stacji, większość jest takich że dystrybutor się odblokowuje dopóki nie zostanie zapłacone, a w zasadzie to sprzedawca go nie odblokuje
ale w dużych miastach pamiętam że spotkałem się z kartkami przy dystrybutorach żeby odjechać po zatankowaniu i później zapłacić
ja zwykle nie robię nic więcej oprócz tankowania, z rzadka skorzystam z łazienki, a i to zwykle żeby tylko umyć ręce, blokuję dystrybutor tylko jeśli ktoś za mną
  • Odpowiedz
@eastbors: Nazwałeś mnie trolem, bo nie wiem że w konkretnej sieci stacji paliw panują zasady inne niż w pozostałych, do tego sieć nie informuje o tym klientów i nie posiada odpowiedniej infrastruktury pt. wydzielonych miejsc parkingowych dla osób które chcą zwolnić miejsce przy dystrybutorze. No ok.
  • Odpowiedz
nie wiem jakie roznice byly w TV, ale na stacjach nie bylo zadnych.

Nigdy nie ma wiekszych roznic miedzy stacjami


@programista15cm: Na początku pandemii jak spadły ceny za baryłkę ropy i ceny za paliwo na stacjach spadły nawet do 3,5 zl Orlen dalej trzymal cenę ok. 4,5 zł a później stopniowo obniżał ceny, ale było to dużo później niż inne firmy. Tygodnie później.

Ten wywiad był chyba gdy wspaniałomyślnie obniżyli cenę
  • Odpowiedz
@eastbors: dobra typie, nie zesraj się tam, spokojnie, nie każdy #!$%@? na kasie na stacji za najniższą krajową, żeby się przejmować takimi pierdołami co kto i komu odblokuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz