Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś dziadek spruł się do mnie na stacji, że po zatankowaniu auta nie przestawiłem go żeby zwolnić dystrybutor tylko poszedłem zapłacić. Od zawsze tak robię i tak samo robią znajomi, ogólnie poryłem się, bo pierwszy raz widzę żeby ktoś miał z tym problem. Jak wy robicie mirki?

po zatankowaniu auta na stacji

  • idziecie zapłacić i odjeżdżacie 92.3% (4233)
  • przestawiacie auto i idziecie zapłacić 7.7% (351)

Oddanych głosów: 4584

  • 207
  • Odpowiedz
@blendzior666 raz się w życiu z tym spotkałem nad morzem. W pobliżu 20 km była tylko jedna stacja i chyba wszyscy tam się zjeżdżali. Kolejki do dystrybutorów takie, że na ulicy stali. I szło to wtedy sprawnie bo po zatankowaniu się odjeżdżało z 5 metrów do przodu i płaciło lub stało jeszcze dodatkowo w kolejce przy kasie, a za ten czas inny już sobie tankował. Przy kasie się mówiło, który dystrybutor, jakie
  • Odpowiedz
@ATAT-2 misiu kolorowy (nohomo ( ͡º ͜ʖ͡º)), odpowiadałem na twój komentarz, w którym piszesz żebym zrozumiał że nie wszędzie da się tankować jak poprzednik nie zapłaci. Nie widziałem twojego komentarza o którym piszesz teraz. Może powinienem zacytować komentarz na który odpowiadam, niestety często zakładam że druga strona mnie rozumie i o tym zapominam.
Nie ma się co spinać, żyć trzeba tak żeby nikomu nie wadzić i sobie
  • Odpowiedz
misiu kolorowy (nohomo ( ͡º ͜ʖ͡º)), odpowiadałem na twój komentarz, w którym piszesz żebym zrozumiał że nie wszędzie da się tankować jak poprzednik nie zapłaci.


@szuineg: No i powyżej ustaliliśmy, że tak rzeczywiście jest, nie prawdaż?
Nie każda stacja aktualnie ma taką opcję co też napisałem.
  • Odpowiedz
@eastbors po co mnie wołasz? Nie pisałem nic czy się da, czy się nie da, nawet nie śledzę dyskusji bo to nie ma sensu, melepeta co musi jeszcze zrobić jedynkę, dwójkę, wziąć dwa hotdogi i dwie kawy, po czym niespiesznie ładuje się z tym do auta zawsze się znajdzie i zawsze irytuje.

A ja płacę aplikacją i odjeżdżam, co pisałem już wcześniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mistejk: jak byłem moto i po zatankowaniu chciałem podjechać pod wejście to mnie prawie pracownik stacji z motocyklem na glebę wywalił bo myślał że chcę uciec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostawiłem moto, poszedłem zapłacić, wypiłem spokojnie herbatkę, skorzystałem z kibla i nieśpieszno wróciłem do moto uprzedzając sympatycznego Pana, że następnym razem w ryj dostanie za taką akcje.
  • Odpowiedz
@blendzior666: Odjeżdżam tylko jeśli rzeczywiście jest bardzo ciasno i pozwoli to uniknąć wzajemnego blokowania się samochodów w kolejce. W praktyce bardzo rzadko.
  • Odpowiedz
@blendzior666: a mnie #!$%@?, jak zastawiam specjalnie dwa dystrybutory (LPG i Pb) i zaczynam tankować gaz i ktoś się wciska na styk drugim samochodem (że prawie dotyka pistolet od gazu podpięty przy zderzaku) i zaczyna się łapać za pistolet od Pb. Wielkie wtedy zdziwienie że mówię: "ja teraz korzystam" i jak kończę tankować gaz, to tankuję Pb95.
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg jak zacznę odjeżdżać na motocyklu od dystrybutora, to zaraz zaczną za mną biec. Na większości stacji jak będziesz tankował siedząc na maszynie, aby się lepiej bak odpowietrzał, a kask zostawisz na głowie, bo nie ma gdzie go bezpiecznie położyć, to Ci dystrybutor zablokują.

@eastbors pomaga w zamieszaniu przy kasie. Pisze to z doświadczenia z BP. Pan X zatankował i się przestawił. Ja zatankowałem Moto i poszedłem płacić. Przy kasie pani po
  • Odpowiedz
@eloar to co piszesz o Moto to dobry powód aby nie odjeżdżać, ale bardziej powinno się cisnąć takie stacje o takie zachowanie. W normalnym społeczeństwie to ktoś powinien ich pozwać za straty moralne - sugerowanie że jest się złodziejem, powinno się takich bojkotować.
To z tym zamieszaniem przy płaceniu to też powód, ale znowu, ciebie zniechęciło to że sprzedawcą był głąbem.
W dzisiejszych czasach płacenie powinno wyglądać tak:
Podchodzisz do kasy i
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Ostatnio tankowałam na Orlenie, było dużo ludzi, chłopak odjechał na miejsce parkingowe a ja poszłam zapłacić - kasjerka się zapytała które tankowanie z tego dystrybutora bo jest kilka wiec chyba nie tylko na małych stacjach
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg I właśnie dlatego nie odjeżdżam. I nie, nie chce podawać numeru rej. "Paliwo z 5ki" mi łatwiej powiedzieć, niż recytować nr rej.
  • Odpowiedz