Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś bawiłem się w PUA ale oglądałem ogarniętych gości a nie scamerów typu możesz mieć każdą itp. Przestałem bo wkurzało mnie ciągłe poczucie winy, że jak laska olała to JA coś źle zrobiłem i w ogóle nie brali pod uwagę, że to laska może być zje%%%%. Jak jeszcze miałem swój prime time to zauważyłem pewną zależność otóż większość lasek jest po prostu NIEogarnięta i to wcale nie moja wina. Inaczej mówiąc 100% skuteczności miałem z laskami, które naturalnie były otwarte i zawsze wesołe. 100% z nich miało zainteresowania i coś robiło po pracy. Przy takich laskach szokiem było dla mnie, że nie muszę za bardzo pajacować i mogę mieć nawet gorszy dzień a i tak rozmowa wyjdzie z niczego. Inaczej było z laskami (a tych była większość) które od razu miały bitchface i z góry narzekały na facetów ogółem. Według mnie dobrze prowadziłem rozmowę, byłem pewny siebie a i tak nie wychodziło. Takie laski same też nie miały nic ciekawego do powiedzenia a ich zainteresowania polegały na "kiedyś muszę zacząć..". Według mnie sporo chłopów właśnie bierze winę na siebie przez nieogarnięcie laski gdzie co by nie zrobili to i tak nic by nie dało #pdk. Być może nawet 10/10 by nic nie ugrał bo dziewczyna jest tak zepsuta a przecież takie mamy czasy, że ogólnie społeczeństwo jest coraz głupsze. Według mnie w 3/4 przypadków relacje palą same laski przez to, że same są toksyczne to widzą świat jako toksyczny i ciebie, mimo że gdzieś tam podświadomie kogoś szukają. Dajcie znać czy też coś takiego zauważyliście.

#pua #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #badoo #blackpill #redpill #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614c3e329ce06a000a9300f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kiedyś bawiłem się w PUA ale ogląda...

źródło: comment_1632389807ERt4M2u2D6HFzIMdeOgh9V.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Laski z Tindera i innych portali randkowych są z-----e przez spermiarzy i SIMPów. Mają w------e ego/samoocenę w kosmos pomimo tego że wygląda jak lądowy wieloryb a opowiadać mogą tylko o kolejnym serialu na Netflixie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie byłem nigdy jakimś podrywaczem, bo byłem w długotrwałych związkach i większość poznawanych kobiet brałem na dystans, traktowałem jako koleżanki, znajome i miałem w nie po prostu w------e. Na pewnym etapie jak wróciłem do stanu singla zacząłem zwracać bardziej uwagę na więcej rzeczy i jest kilka typów kobiet. Najbardziej pożądany typ to te, przy których czujesz się pewny siebie i dowartościowany. Bo są i takie, z którymi po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@programista15cm:

przez to ze sa laskami z tindera, gdyby byly zsocjalizowane to by nigdy nie siedzialy na tinderze i nie pompowaly ego, bo by tego nie potrzebowaly.


Poznałem 3 w miarę ogarnięte kobiety bez kaszojada łączyło je to, że były Świerzakami na Tinder i jeszcze nie miały wybujałego ego.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: nie, charyzma i uosobienie. A dalej jak wyrobic takie cechy.
I to sie sprawdza, wielu charyzmatycznych brzydali ma zajebiste rakiety.

Nawet wiele lasek otwarcie przyznaje ze kreci je "brzydota" w domysle maja na mysli tesciowatych, charyzmatycznych, przebojowych gosci w opozycji do chadow s--------n, ktorych nawet na #przegryw nie brakuje
  • Odpowiedz
WalecznaTowarzyszka: @kamikazee: @Dylanek666: @programista15cm: @Parmenides69: @krymic1991: Dodam jeszcze, że próbowałem różnych kombinacji - randki, na których zgrywam samca alfa, inteligenta, nieogara albo po prostu nic nie robię i daje przejąć inicjatywę. Stąd moje wyniki są miarodajne i wykazały 100%. Chociaż możnaby się doczepić że jak ratio nieogarniętych do ogarniętych jest optymistycznie nawet 8:2 to ta część ogarniętych to nadal mała próba
  • Odpowiedz