Wpis z mikrobloga

@dwiestronyhistorii: z praktycznych rad, w zaleznosci jakie masz przyzwyczajenia. Ktos tu juz pisal o dziwnej dla nas kulturze jedzenia posilkow w dziwnych porach. Jak lubisz standard, czyli pozywne sniadanie, pozywny obiad i kolacje i robisz to w standardowych dla nas godzinach, to bedziesz mial mały problem. Na śniadanie jedzą jakieś ciastka z kapuczino, potem na lunch jedza jakas bulke, a obiad jedza wieczorem. Czesto mają midnight dinner gdzie żrą makaron. Ciężko
@dwiestronyhistorii: Możesz jeszcze trafić na ciemnoskórego, który zawoła w twoją stronę i rzuci do ciebie jakiś przedmiot w ten sposób, abyś go złapał. Jeżeli go złapiesz - przegrałeś i będzie chciał pieniądze za ten przedmiot. Ja nie złapałem a smutny ciemnoskóry schylił się po niego i po chwili już szukał kolejnej potencjalnej ofiary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego pobytu!
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Wsciekle_piesci_meza: Zakładają ci na szybkości jakieś pseudoadrykańskie słonie na rzemieniu na szybkości i niby na początku gadka, że to za darmo, bo wyglądasz na przyjaciela Afryki a potem jak sięgniesz do kieszeni, żeby dać im jakieś 50 centów za fatygę namawiają cię na oddanie wszystkiego co masz w garści, bo on niby ma setkę dzieci na utrzymaniu i co to jest 10 euro dla ciebie.

Jak mu kazałem #!$%@?ć po takim