Wpis z mikrobloga

@MojaPieknaRoslineczko ja wręcz każdemu znajomemu na odczepne piszę czy mówię "kocham Cię", ale oni bardzo dobrze wiedzą, że dla mnie te słowa nie mają żadnej wartości bo są tylko pustymi słowami jak "cześć, do widzenia, spuerdalaj" i jest to jak najbardziej logiczne podejście tylko niestety ludzie sobie uroili, że słowa typu "kocham Cię" mogą nieść za sobą jakąś większą wartość xD ale to już tych ludzi problem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MojaPieknaRoslineczko:
Przecież to Ty o tym postujesz i uważasz te słowa za jakieś magiczne zaklęcie. Nie mam problemu z użyciem żadnego słowa jeśli jest na to odpowiednia pora, ale #!$%@? na siłe wszędzie kocham Cię, bo tak jest w amerykanskich serialach jest CRINGOWE
  • Odpowiedz
Z rodzicami mówimy sobie po imieniu i nie używamy żadnych cringowych slow jak ty


@przeczki: Żenujące to jest mówienie do rodziców po imieniu. Ciężko mi sobie to wyobrazić.
  • Odpowiedz
Ja niezbyt często do mamy, ale czym częściej się to mówi, to mniej się człowiek spina, a przecież niema powodu bo poza różnymi patologiami, to kochamy swoich rodziców, a oni nas, więc miło jest to sobie powiedzieć.
  • Odpowiedz
Przecież to jest tak nienaturalne, że chyba tylko w amerykańskich serialach tak mówią xD


@90alexa90: Nienaturalne ci się wydaje bo nigdy nie mówiłaś nie słyszałaś. Ja swojej matce mówię że ją kocham a ojcu to nigdy praktycznie.
  • Odpowiedz