Wpis z mikrobloga

to akurat medyczne fakty, poczytaj ulotkę tabletek antykoncepcyjnych


@bartolomis: Nie wiem co Ty czytałeś, ale na pewno nie ulotkę od tabletek antykoncepcyjnych. Jak chodzi o płodność to fakt, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy szansa zajścia w ciążę może być niższa (tak usłyszałam od jednego ginekologa, a ze względu na częste przeprowadzki chyba byłam u 8 różnych, tylko jeden miał takie zdanie), ale potem już nie. Poza tym antykoncepcja może powodować
medyczne fakty


@bartolomis: że antykoncepcja niszczy duszę? Jest gdzieś medyczny fakt, że typ w chmurce jest stwórcą albo medyczny fakt, że sama dusza (czymkolwiek by ona nie była) istnieje?

poczytaj ulotkę tabletek antykoncepcyjnych


@bartolomis: wiesz, że tabletki to nie jedyna antykoncepcja? Jestem ciekaw jak prezerwatywy niszczą płodność i uszkadzają zdrowy organizm... Czekam na wyjaśnienie. Podobnie czekam na wyjaśnienie jak ogranicza to wolną wolę oraz kształtuje postawę egoistyczną.
@not_me: Tak, zgadzam się by nie przypisywać tabletek antykoncepcyjnych ( czyli hormonalnych ) ot tak i traktować to jak tiktaki. Jednak podawanie argumentu o duszy na lekcji biologii to absurd. Dusza jest konceptem filozoficzno teologicznym czy nawet metafizycznym. Dodatkowo jest wiele różnych rodzajów antykoncepcji, jak chociażby prezerwatywy. Chętnie dowiem się w jaki sposób ograniczają one płodność?
Zaś cały rozdział o " psychice " to jeden wielki bełkot.
@marcinkox3: Ja tam czuje pewna hipokryzje jednak gdy na codzień zaleca sie nam jako ludziom jeść zdrowe jedzenie, liczyć cukier, unikać tego, unikać tamtego, alko ? Zapomnij. Zdrowie #!$%@? zdrowie. A potem bez lipy stwierdzenia ze #!$%@? hormonalnych tabletek antykoncepcyjnych jest w #!$%@? zdrowe i postępowe bo ruchanie przyjemniejsze, dlatego warto bombardować własna wątrobę bo hehe ruchanie fajne, oświecone.