Wpis z mikrobloga

z Tobą to już można robić sobie fotki jak z tym słupkiem ;)


@inyourface: nie mogę jednakowoż zapewnić, że będę stał nieruchomo jak on i nie robił głupich min.

ile razy rower zdążyłeś zmienić?


@derincon: Pierwsze BH (alu) 70 tys. teraz drugie (carbon) 110 tys. Pozostałe 20k to jakieś tam inne rowerki przy okazji.

pokaż twoje ulubione zdjęcie roweru z tych wypadów.


@Kruszyn99:
metaxy - > z Tobą to już można robić sobie fotki jak z tym słupkiem ;)

@inyourface...

źródło: comment_1631797407aqxu4hynwv6vNmcpebjwM8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie no kozak, ja jak zrobię 30/40 dziennie to mam dość, ale szanuje jak #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@tomek_27: grunt, że jeździsz, nie przejmuj się, że ktoś jeździ więcej. Ważne, że ruszasz dupę.

jakie masz ftp, bierzesz udział w jakiś wyścigach?


@alteron: nie mam pojęcia. W wyścigach nie biorę raczej
  • Odpowiedz
u kruwa, masz Yard od Podhala do Płocka? Respecta! :)


@nikifor: wczoraj zrobiłem. Ale do samego Płocka brakuje mi jednego kwadracika.

no #!$%@? xd


@pycc: no ja myślę!

byłeś na badaniach prostaty?


@zapster: nope.

dwudziestoletnie passaty mają mniej najechane przebiegu niż Ty na rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@leesiuu: bo ja nie kręcę licznika!
  • Odpowiedz
@metaxy: Gratulacje chory #!$%@?! :-)
Jaki masz model łańcucha i jaką taktykę(co ile?) wymiany/żonglowania łańcuchami stosujesz? Łańcuchy ze spinką czy skuwanie i rozkuwanie? W czym je myjesz po zasyfieniu łańcucha? Czyszczenie na rowerze czy zdejmujesz łańcuch z roweru i w jakiejś sekretnej miksturze go myjesz? Co to jest? :-)
I na koniec czym smarujesz łańcuch do jazdy?
Masz jakieś przydatne patenty w tym temacie?
  • Odpowiedz
@metaxy: gratki, ja w wolnym czasie wyskakuje sobie na +/- 70km przejażdżki, tyle że u mnie średnia to jakieś 18km/h. Masz jakieś ulubione trasy, bo ja czasem lubię wyskoczyć sobie gdzieś w Polskę?
  • Odpowiedz
@metaxy: Zastanawia mnie jak liczona jest wspinaczka. 2234 to już ma Pośredni Granat, który jest na orlej perci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Byłeś kiedyś rowerem w wysokich górach czy to jest łączny dystans pokonany w górę? Chociaż teraz bardziej zwróciła moją uwagę najdłuższa trasa. Te 1000 km to za jednym razem czy były w też jakieś noclegi i dłuższe przerwy?
  • Odpowiedz