Wpis z mikrobloga

200 000km na #rower w około 9 lat odkąd zacząłem rejestrować jazdy na Endomondo/Strava. W tym czasie zaliczone wszystkie 2479 gmin, dwa razy ponad 1000km non stop, kilkanaście europejskich krajów, poznałem kilkuset rowerowych Wykopków. Dobre lata.

Jakby kogoś interesowało to Strava i Instagram.

#chwalesie #metaxynarowerze
Pobierz metaxy - 200 000km na #rower w około 9 lat odkąd zacząłem rejestrować jazdy na Endomo...
źródło: comment_1631779436fhQ7sHTuT6RkjVUbfmPyIv.jpg
  • 119
#bezrobocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Erus: oj bardzo nieregularne godziny pracy, czasami nawet 16-20h (też w weekendy) jak jest brzydko, albo akurat nigdzie nie jeżdżę. Czasem 0 jak jestem na rowerze. Raczej wyjeżdżam na dłuższe wypady i wtedy kilometry lecą.

Wychodzi > 60 km dziennie


@Erus: Albo 400km tygodniowo co jestem w stanie bez problemu zrobić w jeden dzień. I wtedy tak naprawdę zostaje 6 dni
jaka średnia prędkość?


@snnop93: zależy kiedy. Dawniej w okolicach 28-32km/h. Teraz odkąd bawimy się w #kwadraty to niekończące się jazdy po piachach i #!$%@?, więc jak jest średnia z 300km w okolicy 25km/h to jestem bardzo szczęśliwy.

nic nie rozumiem z tej mapy,


@depcioo: gdzie byłem. Objaśnienie kolorków etc. jest na #kwadraty.

poka rower


@depcioo: jest tam na memie wyżej no i np. tu. Obecny przebieg 110 tys.
Pobierz metaxy - > jaka średnia prędkość?

@snnop93: zależy kiedy. Dawniej w okolicach 28-3...
źródło: comment_1631782042wE4zripD3UdLM2JV8tw4a4.jpg
i jeszcze dodatkowo niektórzy przez ciebie zaczęli jeździć w ogóle, a niektórzy się dość poważnie wkręcili w rower.


@radoslaw-szalkowski: podobno trochę takich osób jest. Tylko do rzucenia palenia niektórych nie mogę przekonać!

szkoda tylko, że człowiek się starzeje :(


@radoslaw-szalkowski: też nad tym ubolewam, ale patrząc po starszych od siebie widzę, że jeszcze parę lat pojeżdżę (Ty też dziadku).