Wpis z mikrobloga

to takie Polskie. Pogratulować spoko, ale jak dobrze że #!$%@? te mendy somsiady w autach, dobrze im tak. Ehh, szacun Metaxy.


@matejkoo: myślę, że kolega żartuje. A nawet jestem pewien.

wytrwałość w pedałowaniu, ale też wytrwałość w próbach dyskusji z hejterami, to widac ma ze soba cos wspólnego


@geszue: hejterów mam raptem kilku, ale już dawno na czarnej. Czasem ktoś tam coś marudzi, ale w 95% odbiór jest mocno pozytywny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metaxy: nie no kozak, ja jak zrobię 30/40 dziennie to mam dość, ale szanuje jak #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Erus: Albo 400km tygodniowo co jestem w stanie bez problemu zrobić w jeden dzień. I wtedy tak naprawdę zostaje 6 dni na inne rzeczy.


@metaxy: Hehe. Mam cię na stravie i nie widziałem dnia żeby jakiegoś treningu nie było. Także chyba #cykloza lub #roweroholizm ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w końcu quality content na tej stronie. Rób chłopie wykop


@steven44: eee nie ma o czym. Ot wrzuciłem w większości dla ludzi co już śledzą #metaxynarowerze podsumowanie.

ile razy wymieniałeś poszczególne części w Twoim aktualnym rowerze?


@legitscoper: Z 20 kaset i łańcuchów. Około 6 komplety blatów korby. Opon nie jestem w stanie policzyć. Koła na początku dużo pewnie z 10 kompletów, odkąd wymieniłem na specjalnie zaplatane dla mnie to zrobiły
metaxy - > w końcu quality content na tej stronie. Rób chłopie wykop

@steven44: ee...

źródło: comment_1631796748MZgfFew0G2pBCUfDFlIgj5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jaiej navi uzywasz i jak radzi sobie w niskich temp (ekran, szybkosc, bateria)?


@geszue: telefon na kierownicy w uchwycie Spigen Gearlock (polecam bardzo) + Locus Map na Androida.

a czy tam w Krakowie nie macie aby takiego kwadratu na ternie huty, gdzie nie da się wjechać? xd


@Lacik: to w Dąbrowie Górniczej (Huta Katowice) nadal czekam na okazję, żeby się tam dostać.

jak wyciągnąłeś ze Stravy taką mapę? To jakiś
metaxy - > jaiej navi uzywasz i jak radzi sobie w niskich temp (ekran, szybkosc, bate...

źródło: comment_1631796859KuiXnYqpjxnLcSBw4PbiJO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@metaxy: Ty to jesteś gość :). Jak wielu powyższych, samochodem nie zrobiłem tyle co Ty rowerem. Brawo!
Jechaleś drogą do Sa Calobra na Majorce? Dużo kolarzy sobie tam trenuje, przepiękne widoki :). Jak nie byłeś musisz spróbować!
  • Odpowiedz