Wpis z mikrobloga

200 000km na #rower w około 9 lat odkąd zacząłem rejestrować jazdy na Endomondo/Strava. W tym czasie zaliczone wszystkie 2479 gmin, dwa razy ponad 1000km non stop, kilkanaście europejskich krajów, poznałem kilkuset rowerowych Wykopków. Dobre lata.

Jakby kogoś interesowało to Strava i Instagram.

#chwalesie #metaxynarowerze
Pobierz metaxy - 200 000km na #rower w około 9 lat odkąd zacząłem rejestrować jazdy na Endomo...
źródło: comment_1631779436fhQ7sHTuT6RkjVUbfmPyIv.jpg
  • 119
czyli piszesz że lubisz jeździć na rowerze? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Igielny: ja muszę...

samochodem tyle nie przejechałem przez ten okres, szacueneczek :)


@dzana: ja też nie!

dwa lata temu facet przejechał prawie 400 tys. km w 10 lat tylko po Polsce


@ArmaturaGramatura: oj nie aspiruję do rekordowych osiągów. Zawsze będzie ktoś "lepszy".
np ja się wkręciłem dzięki jego wpisom :) dzięki bardzo


@Jestem_dickem: cieszy mnie to niezmiernie, że ktoś ruszył dupę, bo ja coś tam kręcę.

typa, który objechał Polskę wzdłuż granicy, albo jedzie nad morze z Krakowa przez Wrocław i patrzą się na mnie jak na #!$%@? myśląc że ich wkręcam XD


@Pitzonik: heh zawsze jest ktoś kto jest większym świrem. Ja po prostu jestem świrem nieco powyżej średniej. Ale gdyby
W 9 lat to nawet passaty (panie ksiądz do kościoła tylko jeździł) nie robią 200 tysięcy xD


@Kutang-Pan: nie doceniasz Passatów! Albo księży!

Niezły z Ciebie #!$%@?. Mega pozytywny, ale #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratulacje i zazdroszczę. Plusik :D


@rawator: zawsze lubiłem memik "Ty chory #!$%@?".

wpis z przed 2h, więc już się pewnie kilku zesrało, że fejk, synek tatusia i takie tam. Nawet nie