Wpis z mikrobloga

jakości wykonania i łatwości i wygody obsługi. Tym pokrętłem pisało się nawet SMSy, obsługa T9 szła jak złoto.


@bidzej:
zupełnie jak na każdym telefonie wyposażonym w słownik T9
nadal nie wiem czemu to by miał być jakiś lepszy od innych telefon- nic specjalnego
może coś poza pokrętłem?
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: brak gniazdka na zewnętrzną antenę przypomina mi obecne dyskusje o zasadności gniazda mini jack. O zewnętrznych antenach ludzie już zapomnieli i to samo staje się z słuchawkami na kablu, pozostanie tylko mała grupa, która będzie tego potrzebować.
  • Odpowiedz
@Malthan: coś tu się nie zgadza bo ok 2001-2002 r takie Nokie większość dzieciaków dostawała od dziadków ze zwykłą emeryturą, było to coś, ale na pewno nie symbol bogactwa.
Co innego Samsung SL45, to był wtedy high end. Mp3 w telefonie? Paanie.
  • Odpowiedz
zupełnie jak na każdym telefonie wyposażonym w słownik T9


@PanKracy582: otóż nie tym razem. To pokrętło to był trochę gamechanger. Ale potem umarł jak przyszedł Ericsson.
  • Odpowiedz
to wygląda jak jakiś komputer Świat czy coś, niemieckie czasompismo i pewnie na pierwszym miejscu dali jakiegoś Siemensa xD


@SpasticInk: Hola hola, Siemensy to byly innowacyjne telefony. Dołączany aparat 640x480 z pełną lampą błyskową do C60 był ciekawym wynalazkiem. One też jako jedne z pierwszych odtwarzały mp3 i miały nieco większą pamięć (C65).
  • Odpowiedz
przewijałam ten filmik po kawałkach bez dźwięku i myślałam, że tego dzieciaka w kasku też będą zrzucać czy coś XD


@Limonene: Ja oglądałam cały z dźwiękiem i też myślałam, że go będą zrzucać na próbę przed telefonami. XD
  • Odpowiedz