Wpis z mikrobloga

@Mikiedbp moja mama miała ten telefon chyba z 6-7 lat i go bardzo lubiła. Zmieniła, jak ten telefon się zwyczajnie zestarzał. Jestem pewna, że jakby go uruchomiła, to dalej by działał.
@Lolenson1888: Po prostu ten telefon wcale nie był jakiś mega wytrzymały, 3210 chociażby była sporo bardziej wytrzymała, więc nie dziwi że nowszy model ma wpisane to jako wadę.
A czemu 3310 utarła się jako jakiś król wytrzymałości? Tego nie wie nikt. Być może dlatego że był boom na telefony komórkowe w Polsce i więcej osób mogło sobie na taki pozwolić, nastolatki też zaczynały mieć telefony a nie tylko dorośli właśnie w
Pewnie chodziło to, że obudowa odpalała, bo w tych modelach dało się je zmieniać. Niemniej brzmi to absurdalnie xD
@Alfiarz: tuning się jeszcze robiło. Dało się za 100zł aby zmienili podświetlenie klawiszy i dali ala kolorowy wyświetlacz w sensie że fizycznie w wyświetlacz włożony był obrazek i działał jako tło plus jakieś mody w sofcie. Nie było wtedy jeszcze telefonów z kolorowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lolenson1888: te mity o niezniszczalności 3310 powielają głównie zoomerzy, którzy tego telefonu nie mieli nawet w ręku. Na tle innych telefonów z tamtego okresu nie wyróżniał się on niczym pod względem wytrzymałości. Miałem kiedyś alcatela, którego dla zakładu rzuciłem przez całe żwirowe boisko w szkole i nawet przedni panel nie spadł. Mój ojciec miał wtedy 3310 i telefon ten sprawiał wrażenie bardziej delikatnego i podatnego na uszkodzenia, nawet w porównaniu do
Wtedy były inne standardy traktowania telefonu. Dziś wiemy, że to delikatny sprzęt, zakładamy szkła ochronne, nosimy w case'ach.


@Iudex: właśnie wtedy nosiło sie w pokrowcach przypinanych do paska !
dziś naklejamy szkło bo telefony pękają tylko tyle.
Są po prostu delikatne a wtedy kosztowały majątek w stosunku do nszych zarobków i każdy się odnosił jak z jajkiem.

*) nie dotyczy małolatów, którzy dostali telefon od tatusia xD
pfff, zamykam temat.


@bidzej:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

CMD J7 i CMD J70 z tym bocznym pokrętełkiem zjadały na śniadanie każdą Nokię i Siemensa.


pod jakimi względami, wymień bo mnie zaciekawiłeś?