Wpis z mikrobloga

@muguet: dlaczego? ostatecznie mogę przejść ten dystans częściowo - podobno nie ma limitów czasowych. W sensie tak naprawde z czystej ciekawości pytam dlaczego, to nie jakieś butne założenie, ze ha co ja nie pobiegnę? Potrzymaj mi piwo :D
@szalony_kazachstan to jest całkiem dużo na pierwszy bieg, chociaż sam biegłem 10km po 1,5 tygodnia jakiegoś prostego treningu ale udało się ukończyć, biegnij swoim tempem żeby się nie zajechać bo to będzie ponad godzina biegu, trening to bardziej bym proponował też typowo się przebiec w jednym tempie i w trakcie próbuj buty w jakich najlepiej komfortowo będziesz biec bo jak weźmiesz byle jakie to później będziesz w klapkach zasuwać
@szalony_kazachstan: Podstawowym pytaniem powinno być jak kondycyjnie wyglądasz? Jeśli coś wcześniej trenowałaś (niekoniecznie bieganie) to jest szansa ze zrobisz ten bieg z problemami, ale zrobisz. Chociaż i tak bym nie ryzykował bo na pewno nie masz dobrych butów, więc obciążysz mocno kolana a dla zdrowia to nic dobrego.
@szalony_kazachstan: Biegałaś kiedyś? Jeśli nigdy nic, zero, null to może być ciężko, ale w 3 tyg dasz radę potrenować (3x trening w tygodniu)
Idź dzisiaj zrób 2km-3km biegiem (pewnie 20min wyjdzie)
Za dwa dni w zależności od zakwasów lecisz tyle samo
kolejne 2 dni + 2-3km (35min)
kolejne: tyle samo (5-6km)
następnie: +2-3km (10km) w godzinę
Zostają jeszcze 4 treningi z czego na dwóch zwiększasz dystans, zatem lekko zrobisz 14km, ale