Wpis z mikrobloga

Rasistowskie przegrywy wielce oburzone, że Miss Irlandii została czarnoskóra dziewczyna, powtarzam CZARNOSKÓRA, a jak wiadomo to nie przystoi. Gdyby to oni mieli decydować, to pewnie powinien wygrać jakiś biały mężczyzna, bo jak wiadomo mężczyźni są inteligentniejsi od kobiet i bardziej szlachetni oczywiście tylko biali. Najlepiej, żeby był to jakiś niski manlet z paskudnym ryjem, najlepiej gnębiony w szkole, do tego incel-prawiczek nie skalany kontaktem z waginą. Koniecznie do tego mizogin socjopata wychowywany przez toksyczną matkę. Wówczas wybór byłby słuszny, sprawiedliwy i właściwy. #bekazprawakow #bekazprzegrywow #rasizm #heheszki #neuropa #4konserwy #ladnapani
Pobierz
źródło: comment_1631555151vuQxEACepN5ubYMGvTqhAe.jpg
  • 83
@Dusk_Forest77:
https://en.wikipedia.org/wiki/Pamela_Uba to ona?

Tak swoją drogą kilka aspektów:
- po pierwsze czemu mają mnie obchodzić wybory miss? Wszak to seksistowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Irlandia? Akurat ten kraj jest poza moją dziesiątką krajów "które mnie obchodzą"
- wszystko zgodnie z prawem, przecież nabyła obywatelstwo
- sugerowanie, żę wybory miss nie był nigdy wałem dla mas
@seksowanie: To cie możę zaskoczę, ale w Polsce będzie multi-kulti. Nikt nie będzie zwijał gospodarki, dązył do załamania demografi katastrofy systemu emerytalnego, dla komfortu psychicznego rasistów i ksenofobów. Nawet za czasó pisowskich rządów sprowadziliśmy parę milionów imigrantów do pracy, z czego kilkaset tysięcy o innym kolorze skóry, innej kulturze często niechrześcijan. Nawet nie masz pojęcia jak pisowski rząd poprzez zagraniczne agencje pracy reklamuje Polskę jako świetne miejsce do rozpoczęcia nowego życia.
Nie, Irlandka to kobieta, która przynajmniej częściowo pasuje do historycznego etnosu Irlandii


@Orage: Nie, pidolisz głupoty. Obywatel czarny, żółty, fioletowy, czy zielony ma prawo się czuć takim samym Irlandczykiem, jak ten "rodowity" - zwłaszcza, gdy żyje tam od zawsze. Wiadomo, że chodzi tu o to, że czarni są "obcy", a stąd malutki kroczek do demonizowania, czy niepotrzebnej segregacji, więc zwyczajnie z tym serdecznie w**dalaj ;)
Obywatel czarny, żółty, fioletowy, czy zielony ma prawo się czuć takim samym Irlandczykiem, jak ten "rodowity" - zwłaszcza, gdy żyje tam od zawsze


@ziumbalapl: Czuć to on się może nawet jamnikiem... Nie o to tu się rozchodzi

zwyczajnie z tym serdecznie w****dalaj ;)


@ziumbalapl: Ale to Ty dzwonisz