Wpis z mikrobloga

Rasistowskie przegrywy wielce oburzone, że Miss Irlandii została czarnoskóra dziewczyna, powtarzam CZARNOSKÓRA, a jak wiadomo to nie przystoi. Gdyby to oni mieli decydować, to pewnie powinien wygrać jakiś biały mężczyzna, bo jak wiadomo mężczyźni są inteligentniejsi od kobiet i bardziej szlachetni oczywiście tylko biali. Najlepiej, żeby był to jakiś niski manlet z paskudnym ryjem, najlepiej gnębiony w szkole, do tego incel-prawiczek nie skalany kontaktem z waginą. Koniecznie do tego mizogin socjopata wychowywany przez toksyczną matkę. Wówczas wybór byłby słuszny, sprawiedliwy i właściwy. #bekazprawakow #bekazprzegrywow #rasizm #heheszki #neuropa #4konserwy #ladnapani
Pobierz
źródło: comment_1631555151vuQxEACepN5ubYMGvTqhAe.jpg
  • 83
no ma taki sens, że Indianie (tzn rdzenni mieszkańcy Ameryki) nie mają swojego indiańskiego kraju


@zmasowanyatak: czy aby na pewno nie mają? z tego co wiem Ameryka Północna nadal istnieje, tylko została zagrabiona przez postępowych siewców demokracji
@Wachatron: chcesz mi powiedzieć że USA jest krajem Indian który został przez nich założony i rozwinął się dzięki nim a ich kultura dominuje w kraju? Czy jednak USA to kraj założony przez europejskich kolonizatorów którzy najpierw prawie wyrżnęli rdzennych mieszkańców a później zamknęli ich w rezerwatach? Nie wygląda mi to na kraj indian tylko na kraj w którym żyją Indianie. Nie ma obywatelstwa indiańskiego.