Wpis z mikrobloga

@wolf13000: Przecież to jest bez sensu, banują chłopa, bo przez przypadek na ułamek sekundy pojawiły się cyce fikcyjnej postaci z gry komputerowej ale jakby streamował np. wiedźmina i tam są sceny gdzie cyce normalnie latają na prawo i lewo albo jest segz to wtedy jest wszystko git? XD Przecież to jest ewidentne, że tylko ktoś z moderacji czekał na byle pretekst, żeby Wonzia wywalić z twitcha.
  • Odpowiedz
@xGreatx: znowu? Typ strimuje 10 lat na platformie, dlużej niż żyje duża część użytkowyników, a ci zero kredytu zaufania. Z reszta maciek sie wypowiadal na ten temat ostatnim razem.
  • Odpowiedz
Przecież to jest bez sensu


@DoktorNauk: Sorry, ale ten ban był w 100% zasłużony xD chłop wchodzi w link do gierki o nazwie "Sex hentai VR" i się dziwi, że sa cyce xD tu się należał ban, ale za głupotę xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: w sumie zgadzam się w pełni jeśli chodzi o złamanie regulaminu Twitcha. Kurde większość streamerów jednak uważa, ma takie tresci na innym monitorze. Tylko ten perm to przesada, bo u Forsena takie treści i bany latały często, ale kończyło się na kilku dniach odpoczynku, góra miesiącu.
  • Odpowiedz
Tylko ten perm to przesada


@Grimsch: niby przesada, ale z tego co wiem, to Wonziu już Nty raz tak odpalał hentajca na streamie xD + jak sobie obejrzałem ten fragment, to to wygląda, jakby on to celowo odpalił, żeby dostać bana xD Chłop odpala linka "Sex Hentai VR" i olaboga cyce na pierwszym zdjęciu xD nie można być aż tak głupim, żeby się nie domyśleć, co się kryje pod taką
  • Odpowiedz
@marv0oo: ja tylko w tym kontekście, ze na innych quasi patostreamach takie bany są relatywnie częste i jednak permów nie ma, a ze była w tym celowość to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xGreatx: Sami sobie jesteście winni, siedzicie na tym #!$%@? portalu dla simpów i za każdym razem jesteście zdziwieni że stulejarscy modzi banują normalnych ludzi tworzących content, a dla kurtyzan z baseników tworzą oddzielną kategorię. Btw. wonziu nie miał jakiejś swojej własnej stronki do streamowania (jadisco czy coś takiego)?
  • Odpowiedz
@Grimsch: @marv0oo: polska moderacja twitcha (zjeb deszczu) odc 2137. To są totalne zjeby, za 1sekunde cycków ban z miejsca, za to że ktoś tobie na IRL streamie powie n-word itp. ban nie ważne że nie z winy strimera. Jak przypadkowo nagrasz wypadek jadąc samochodem, ban.
Przekonali się o tym Paramaxil, Pajalock, reszta tamtej ekipy, a teraz i Wonziu.

Ale jak jesteś babą z #!$%@? dekoltem która pomyliła onlyfans
  • Odpowiedz
Btw. wonziu nie miał jakiejś swojej własnej stronki do streamowania (jadisco czy coś takiego)?


@FearFactory: ma dalej, ale to nie jest platforma, po prostu tam zawsze jest stream i czatek. Zawsze streamował na platformach (twitch, hitbox, yt, fb i ostatnio trovo), bo ogarnięcie własnego systemu streamingowego mija się z celem.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Tak tak, usprawiedliwiaj toksyczną moderacje tego #!$%@? portalu. Przypomnę tylko, że baba za dosłownie pokazanie sromu dostała bana na trzy dni a typ pokazał przez ułamek sekundy komputerowo wygenerowany kawałek cycka i dostaje perma. Jakoś nie widziałem, żeby ktoś za streamowanie wiedźmina 2 dostał bana a tam w pierwszych minutach są cyce na cały ekran.
DoktorNauk - @marv0oo: Tak tak, usprawiedliwiaj toksyczną moderacje tego #!$%@? porta...

źródło: comment_1631567589bFT60119SiaHni84Sijgta.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
usprawiedliwiaj toksyczną moderacje tego #!$%@? portalu.


@DoktorNauk: ale ja nikogo nie usprawiedliwiam xD nigdzie nie poruszyłem tematu tych zybanych baseniar.
Ale kurna - gość N'ty raz odpala yebanego hentajca, który do tego się nazywał "Hentai Sex" xD On to jeszcze tak perfidnie zrobił, że byłbym w stanie uwierzyć, że on to zrobił specjalnie, żeby mieć bana.
  • Odpowiedz