Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Kosmiczny_pies_Kazak: wszystko będzie dobrze, poradzisz sobie. Ja robiłem tak już dwa razy, za pierwszym razem przeprowadziłem się do Wrocławia ale tam mi za bardzo nie pykło (chociaz jakoś bardzo źle tez nie było), więc po 4 latach następna zmiana i zaczęcie od zera w Warszawie i teraz jest lepiej niż dobrze. Najważniejsze, że chcesz coś zmieniać.
@zexan W moim przypadku skończyłem studia w Lublinie gdzie, przynajmniej w tamtym okresie, była okropna posucha jeżeli chodzi o pracę, więc stanąłem przed opcją siedzenia w tym co znam i #!$%@? za 2000 na rękę albo przewrócenia życia o 180* i wyprowadzki na drugi koniec polski gdzie miałem nagrana przez internet pracę za 2x tyle. Dodatkowo mnie i moich znajomych trawiło postępujące uzależnienie od narkotyków: jeszcze nie było żadnych dramatów ale czułem,
@Kosmiczny_pies_Kazak: W trakcie studiów pojechałem na wakacje sprzątać kible do Wiednia. Bez znajomości, sam na mieszkaniu z ubogą znajomością języka a komunikacja ze współpracownikami tylko po niemiecku.

I bardzo dobrze wspominam te 3 miesiące :D