Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani,
tak zaczęłam się zastanawiać, że bardzo smutne jest to, że miliony ludzi jest nawet nie tyle samotnych, ale nikt się ich nie zapyta "jak się czujesz, wszystko dobrze", nie powie im "wierzę w Ciebie, masz u mnie wsparcie" - chodzi o takie szczere, że ktoś się nimi naprawdę interesuje.
Z reguły jesteśmy egoistami, interesuje Nas tylko "ja", mało słuchamy i skupiamy się wyłącznie na Naszych problemach.

Dlatego chciałam Wam powiedzieć, że wszystkich Was przytulam dzisiaj, w każdego Was wierzę i jesteście wyjątkowi!

A jak jest z tym u Was? Macie kogoś takiego kto Was wspiera/słucha?

PS. Sama czuję się bardziej jak słuchacz niż wysłuchana. Zazwyczaj ludzie kręcą się wokół "ja" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
smuteczek2000s - Cześć Kochani, 
tak zaczęłam się zastanawiać, że bardzo smutne jest ...

źródło: temp_file6732910972599909294

Pobierz

Masz kogoś kto Cię wspiera/słucha:

  • tak. 43.9% (328)
  • nie - nie potrzebuję. 25.0% (187)
  • nie - chciał(a)bym 31.1% (233)

Oddanych głosów: 748

  • 59
  • Odpowiedz
  • 277
Ty jakos cwiczysz robienie fotek zebys wyglądała na nich jak bys miala chromosom za duzo czy to samo tak przychodzi?
  • Odpowiedz
"jak się czujesz, wszystko dobrze", nie powie im "wierzę w Ciebie, masz u mnie wsparcie" - chodzi o takie szczere, że ktoś się nimi naprawdę interesuje.


@smuteczek2000s: W 99% to tylko pierdy i po tym, to bardziej ten co pyta czuje się lepiej niż pytany. Taki wirtualny przytulasek co nic ni9e daje, a nornikom pozwala czuć się lepszymi ludźmi, bo udają, że na kimś im zależy xD
  • Odpowiedz