Wpis z mikrobloga

@porterhouse: A to jak coś jest stare to nie można oglądać? Jak coś się komuś nie podoba to też nie? XD
Gra o tron to to nie jest, ale jak ktoś się wciągnie to się spoczko ogląda. Wystarczy się nie zrażać.

@cranberry250: Jak jesteś w połowie 7 sezonu to już dla samej historii Neegana warto oglądać. Jak pierwszy raz pokazali zbawców wtedy serial obudził się dla mnie na nowo. Potem
Pobierz mxhugo - @porterhouse: A to jak coś jest stare to nie można oglądać? Jak coś się komu...
źródło: comment_1631517145mLlfc910I2KXhxKCEQY3p8.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChareimUu: ja oglądam ale to dlatego że to już ostatni sezon. Zawsze tak mam z serialami gdy obejrzę kilka sezonów to potem lecę do końca. Tak samo dom z papieru...
@ChareimUu: niestety zrobili z tego serial dla nastolatków. Do sezonu z pojawieniem się Negana jeszcze ten serial fajnie się oglądało, ale te kolejne są już typowo robione pod nastolatków, lgbt itp.
Twardzi, stereotypowi mężczyźni jak Rick czy Abraham wyginęli z tego świata (poza Neganem i Darylem). Zamiast tego dodali pełno babek i dzieciaków. Nie ma już tej okrutności jak w poprzednich sezonach. Brakuje mi Ricka w jego szale, rozwiązującym problemy przez
@ChareimUu: Ja widziałem tylko pierwszy sezon, bo się obraziłem na stację, która go nadawała - w tym czasie co Walking Dead wystartował jeden z lepszych seriali jakie widziałem "Rubicon" i Rubicona skasowali, a TWD zostało i nie mogłem tego zdzierżyć. Widzę z perspektywy 10 lat, że nie oglądanie go to była całkiem dobra decyzja ;)