Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ludzi, którzy się licytują kto wcześniej skończył oglądać i jaki ten serial to gówno, mimo, że nie oglądali ostatnich 8 sezonów xD

Serial ma słabsze momenty, ale po drodze było sporo świetnych wątków, a nawet całych sezonów. Zabawne, że część z malkontentów to stali bywalcy patostrimów i fani takich ambitnych produkcji jak Big Brother czy innych Rolników szukających żony.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: odpadłem przy akcji z lucile która była tak promowana przed seoznem, tam są w ogóle plany żeby te historię domknąć? Skąd się wzięła epidemia, jakaś super osada zbudowana przez rząd?
  • Odpowiedz
  • 5
Początek był mega. Moje ulubione klimaty i fajna akcja. Doszedłem gdzieś do 5-6 sezonu i jakoś tak naturalnie przestało mnie ciągnąć.

Szkoda bo pomysł świetny.

Tak jak film World war Z mi się podoba ale niestety jest malo takich produkcji.
  • Odpowiedz
@ChareimUu ja obejrzałem do 8 wlacznie, jedyne co mnie trzymało to Rick i Negan. Jak się dowiedziałem że Rick odchodzi w 9 sezonie to już serio nie miałem siły i zrezygnowałem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ChareimUu: najsmieszniejsze w upadku tego serialu jest to ze mogli sie po prostu trzymac komiksu. Komiks jest o wiele lepszy, nie ma bezsensownego #!$%@? trwajacego godzinami. Tyle ze pewnie czesc scen z komiksu by nie przeszla w serialu telewizyjnym. Tak czy inaczej ciagle sie dziwie jak mozna tak #!$%@? sprawe majac tak fajny material źródłowy.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: nie oglądałem żadnego odcinka. Niby pierwsze sezony są dobre a potem kaszana z tego co ludzie mówią. Poza tym tematyka nie wygląda na porywająca.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: serial od 6 czy 7 sezonu wywoływał u mnie narkolepsję. Co raz gorsze dialogi, dziecinne uproszczenia i pogmatwane, poplatane wątki.

A szkoda, brudny, minimalistyczny klimat, mała grupka ludzi walczących o przetrwanie, to konwencja, która mi odpowiada.
A filmów, dobrych, w tej kategorii jak na lekarstwo. Swoją drogą, polecam Drogę i Divided tym, którzy nie oglądali jeszcze.
Nie rozumiem, czemu ludzie mylą często fantastykę s-f z PostApo. Często polecano mi film,
  • Odpowiedz