Wpis z mikrobloga

@ChareimUu: tak jak ktoś już tu pisał. W pewnym momencie serial stał się nudny ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wtedy przypomniało mi się, że przecież jest na podstawie komiksu i trzeba sprawdzić co tam się dzieje. Od tego czasu już nie wróciłem do serialu. Komiks na pewno nie jest dla dzieci, a co tam się dzieje to jest masakra. Gdyby zrobili jego ekranizacje to by była miazga. No
  • Odpowiedz
Jestem w tym gównie do końca. Komiks przeczytałem cały, TWD na bieżąco, ale dla mnie "siadło" wszystko w momencie, jak pojawił się Negan (jeszcze pierwszy odcinek z nim był spoko, jeden czy dwa). ALE uważam, że te najnowsze odcinki naprawdę są spoko.
  • Odpowiedz
@technic: @Fanatyk_Wedkarstwa: @Rebeliant: @LoneRanger: @ryhu: @d_m_g: Rick żyję, najpewniej powróci w ostatnim odcinku finałowego sezonu. Szeptacze to specyficzny gang, który przebiera się za zombie i grasuję w hordach. Mieli swoją hierarchie ( Alpha, Beta, Omega) władzy. Uważali że ten świat to kolejny etap ewolucji, do stania się silniejszymi. Od 3 sezonu serial jest dość schematyczny. Pojawiają się pojedyncze '' dobre'' postacie vs gang, sekta, wataszka tych
Mescuda - @technic: @FanatykWedkarstwa: @Rebeliant: @LoneRanger: @ryhu: @dm_g: Rick ż...

źródło: comment_16315504959kiNKDOXkikCktx3SVJ3iv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: dzięki za wyjaśnieni! I przypomniałeś mi słowo klucz: to po arcu z "Gubernatorem" dałem sobie spokój z tym serialem, nie pamiętam który to sezon był.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: Oglądam od początku, nowy sezon jest całkiem przyjemny. Dobrze że zostawili Negana bo bez niego byłoby już serio krucho, miały być te filmy z Rickiem ale chyba sobie odpuścili jak przez trzy lata od jego ostatniego odcinka nie ruszyły prace na planie chociaż pewnie pandemia też nabruździła.
  • Odpowiedz