Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 30-letnim wiecznym kawalerem aka prawiczkiem. Co prawda nie szukam dziewczyny. Pogodziłem się z samotnością do końca życia. Pomimo tego nie rozumiem tego hejtu na #rozowepaski na tym portalu. Może problem tkwi w Was gdzie gdy jedna kobieta Was odrzuci bądź więcej tak już w Waszej głowie gardzicie kobietami zamykając się w ten sposób na tą właściwą? Cały czas tylko a to mokebe, a to Chad, a to metr osiemdziesiąt, a to kasa, a to #p0lka. Fakt - na ogłoszeniach widzę, że 25-latka pozna chętnie z zasobami finansowymi faceta. Pomijam takie wymagania jak bez nałogów i zobowiązań. Serio ma to takie znaczenie? W sumie z wiekiem ma. Ale to jest normalne i naturalne. Mieć kasę to nie jest tam jakaś umiejętność dla elity. Więc nie wiem czemu tak odgórnie się przekreślacie. Może zamiast na związku zależy Wam na tym jak tu uprzykrzyć życie mówiąc w Waszym języku #p0lce? Bo tak Wasze zachowanie jest odbierane przez #rozowepaski i dlatego jesteście sami?

#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #bluepill #redpill #p0lka #wychodzimyzprzegrywu #seks #po30 #oswiadczenie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613c96c35fb896000a0052f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5