Wpis z mikrobloga

Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni i białe ładne kobiety w pełnym makijażu z wielkimi, nabrzmiałymi cycami. O nie, Thor nie wygląda jak z filmów marvela xD
Sam jest nawet przedstawiony jako obżarty pijak i cham więc wygląd jak najbardziej pasuje. I to samo oburzenie, bo Angrboda będzie ciemna, co z tego, że to fikcyjny świat, a ona podobno ma być jakąś egipską boginią.
Dlaczego prawakom nie przeszkadzało to kiedy ona była niebieska w AC Valhalla ale już przeszkadza kiedy jest czarna? I dlaczego w fikcyjny świecie, fikcyjni bogowie nie mogą być jakiegokolwiek koloru skóry, ale za to mogą zmieniać się w dowolne zwierzę lub w inną osobę? XD
Kiedyś jak zobaczyli Aloy z HZD że jest wg nich za gruba i bez makijażu to jakiś stulej zrobił swoją koncepcję, zrobił z Ayloy idealnie umalowaną panią do towarzystwa, w post apo świecie xD
Ale jak to tak? Moja postać w grze nie epatuje ciągle seksem? Jak ja mam do niej zwalić?
#gow #godofwar #gry #bekazprawakow #bekazpodludzi
Filippa - Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni ...

źródło: comment_1631433698Szbpm94oXfELcU8tm7eET2.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Filippa: I słusznie, dlaczego to nie działa w drugą stronę? Obejrzałbym film gdzie Zulus Czaka to biały gość, gdzie Obama czy Mandela tak samo. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni i białe ładne kobiety w pełnym makijażu z wielkimi, nabrzmiałymi cycami.


@Filippa: dziwne, nic mi na ten temat nie wiadomo.
Ale jak grałem w jakieś gry, to występował w nich np. jakiś grubawy, wąsaty hydraulik i nikomu to nie przeszkadzało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Filippa: Krótko i na temat - bo ci ludzie to debile mający mózgi przeżarte internet. Według mnie Thor w nowym GoW wygląda świetnie - widać, że to bóg który lubi wypić i zjeść, ale jednocześnie ktoś z kim nie chcesz zadzierać. I idealnie pasuje też do świata GoW, w którym bogowie przedstawieni są jako źli i zepsuci.

Co do Angerbody - ona jest gigantką. Ale skoro mamy świat, w którym bogowie
  • Odpowiedz
@Filippa: po części się zgadzam, jeżeli taka rzecz jest umotywowana w fabule to spoko, (ale czarne postacie w wiedźminie nie były przykładowo i tam akurat popieram "prawaków".

Co do tego, że nikt nie jest oburzony, że była niebieska w AC. No nie godzę się, na pewno była grupa która była oburzona. PPE to nie wyrocznia, wybrali sobie temat na przykładzie wpisów jakichś pojedyńczych osób i teraz nagle afera jakby co namniej
  • Odpowiedz
@Gandalf_Rudy: widać po twoich wypowiedziach że gówno wiesz a się wypowiadasz. Jedyne co możesz wiedzieć na temat tej postaci to jej rola w mitologii nordyckiej, a wiadomo jak mitologie przekładają się na fabuły serii god of war. Mimo tego mówisz że ta postać jest robiona na kolanach i wciśnięta na siłę tylko bo kolor jej skóry ci się nie podoba.
  • Odpowiedz
@wideokojimbo: Dobra niech ci wisi. Zrobili ja czarna jako symbol jej roli w swiecie, ze ma dziecko z kilkuletnim chlopcem i ze jest matka potworow. Jak kazdy czarny czlowiek. Niech jeszcze swastyki wjebio na bramach Asgardu, wtedy bedzie najlepiej.
  • Odpowiedz