Wpis z mikrobloga

Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni i białe ładne kobiety w pełnym makijażu z wielkimi, nabrzmiałymi cycami. O nie, Thor nie wygląda jak z filmów marvela xD
Sam jest nawet przedstawiony jako obżarty pijak i cham więc wygląd jak najbardziej pasuje. I to samo oburzenie, bo Angrboda będzie ciemna, co z tego, że to fikcyjny świat, a ona podobno ma być jakąś egipską boginią.
Dlaczego prawakom nie przeszkadzało to kiedy ona była niebieska w AC Valhalla ale już przeszkadza kiedy jest czarna? I dlaczego w fikcyjny świecie, fikcyjni bogowie nie mogą być jakiegokolwiek koloru skóry, ale za to mogą zmieniać się w dowolne zwierzę lub w inną osobę? XD
Kiedyś jak zobaczyli Aloy z HZD że jest wg nich za gruba i bez makijażu to jakiś stulej zrobił swoją koncepcję, zrobił z Ayloy idealnie umalowaną panią do towarzystwa, w post apo świecie xD
Ale jak to tak? Moja postać w grze nie epatuje ciągle seksem? Jak ja mam do niej zwalić?
#gow #godofwar #gry #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Filippa - Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni ...
źródło: comment_1631433698Szbpm94oXfELcU8tm7eET2.jpg
  • 85
@Filippa: gwoli ścisłości, ta przeróbka z wymalowaną Aloy nie była autorstwa stulei, ale autorstwa normalnego gościa który po przerobieniu dodał komentarz- "tylko taką idealną Aloy incele by zaakceptowali" czy jakoś tak.
Ale masz racje, to sie robi już nie do zniesienia. Wisienką na torcie jest to kiedy 4chanowe incele jęczą bo kobieta w jakiejś grze ma kwadratową szczękę no kekw
@Filippa: Nie wiem gdzie problem. Typ ma budowę dobrana jak typowy wojownik. Bebzon musi być bo bebzon chroni. Wbrew pozora jak masz troche tłuszczu to masz dużo większą szansę na przeżycie w walce przy użyciu broni białej.

No i wygląda jak zakapior który lubi walić piwo i ludzi po mordach czyli tak jak powinine wyglądać.
@Szarozielony: Dlaczego? Idris Elba bardzo dobrze odegrał swoją rolę i za to ludzie go lubią. Innym przykładem może być Tilda Swinton jako starożytna, gdzie na początku też coś tam sobie szczekali, a potem się okazało, że była aktorka wpasowała się wręcz idealnie. Zresztą jeśli chodzi o MCU to wystarczy drobna zmian i już ludzie mają ból tyłka o cokolwiek i porównują do komiksów. A co najlepsze uwielbiają komiksy i same multiwersum
@gimemoa nie udawajmy że marvelowy Heimdall był ambitną rolą, do której trzeba było wysokiej klasy aktora i akurat Elba podołał wyzwaniu więc pominięto że nie pasuje wyglądem (tak, wygląd jest bardzo ważny dla aktora).

Heimdall miał może kilkanaście minut na ekranie we wszystkich częściach, istniało zero powodów żeby obsadzić w tej roli Idrisa Elbę.
@Szarozielony: A dlaczego nie pasuje? Marvelowski Asgard ma tyle wspólnego z tym mitologicznym co Maluch z Porsche. To można nazwać autem i to, tu jest kierownica i tu itd., ale ludzie zapominają że tak naprawdę to bardzo zaawansowana i potężna cywilizacja mająca pieczę nad siedmioma światami w których żyli różni ludzie i część z nich mogła zostać Asgardczykami (jeden z towarzyszy Thora w końcu wygląda jak Azjata). Więc twierdzenie, że Idris