Wpis z mikrobloga

Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni i białe ładne kobiety w pełnym makijażu z wielkimi, nabrzmiałymi cycami. O nie, Thor nie wygląda jak z filmów marvela xD
Sam jest nawet przedstawiony jako obżarty pijak i cham więc wygląd jak najbardziej pasuje. I to samo oburzenie, bo Angrboda będzie ciemna, co z tego, że to fikcyjny świat, a ona podobno ma być jakąś egipską boginią.
Dlaczego prawakom nie przeszkadzało to kiedy ona była niebieska w AC Valhalla ale już przeszkadza kiedy jest czarna? I dlaczego w fikcyjny świecie, fikcyjni bogowie nie mogą być jakiegokolwiek koloru skóry, ale za to mogą zmieniać się w dowolne zwierzę lub w inną osobę? XD
Kiedyś jak zobaczyli Aloy z HZD że jest wg nich za gruba i bez makijażu to jakiś stulej zrobił swoją koncepcję, zrobił z Ayloy idealnie umalowaną panią do towarzystwa, w post apo świecie xD
Ale jak to tak? Moja postać w grze nie epatuje ciągle seksem? Jak ja mam do niej zwalić?
#gow #godofwar #gry #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Filippa - Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni ...
źródło: comment_1631433698Szbpm94oXfELcU8tm7eET2.jpg
  • 85
@Filippa przypominam, że ludzie mają prawo decydować na co wydają swoje pieniądze, nie wiem dlaczego coś im się MUSI podobać, nikt nie robi afery, że superbohaterem nie są karłowie, nie widzę tych koniet, które pikietują dlaczego kolejny superman jest białym, wysokim i przystojnym mężczyzną
@Filippa z czarnymi mieszkańcami krainy stworzonej przez Sapkowskiego (nie licząc wprost określonych "zagranicznych", jak Zerrikańczycy) jest duży problem.

"Wiedźmin" to opowieść m.in. o nietolerancji i prześladowaniach. Sytuacja, w której w ekranozacji wieśniaki linczowaliby nieludzi za ich inność jednocześnie tolerując czarnoskórych sąsiadów byłaby po prostu nielogiczna i powodowałaby niespójność w świecie.