Wpis z mikrobloga

Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni i białe ładne kobiety w pełnym makijażu z wielkimi, nabrzmiałymi cycami. O nie, Thor nie wygląda jak z filmów marvela xD
Sam jest nawet przedstawiony jako obżarty pijak i cham więc wygląd jak najbardziej pasuje. I to samo oburzenie, bo Angrboda będzie ciemna, co z tego, że to fikcyjny świat, a ona podobno ma być jakąś egipską boginią.
Dlaczego prawakom nie przeszkadzało to kiedy ona była niebieska w AC Valhalla ale już przeszkadza kiedy jest czarna? I dlaczego w fikcyjny świecie, fikcyjni bogowie nie mogą być jakiegokolwiek koloru skóry, ale za to mogą zmieniać się w dowolne zwierzę lub w inną osobę? XD
Kiedyś jak zobaczyli Aloy z HZD że jest wg nich za gruba i bez makijażu to jakiś stulej zrobił swoją koncepcję, zrobił z Ayloy idealnie umalowaną panią do towarzystwa, w post apo świecie xD
Ale jak to tak? Moja postać w grze nie epatuje ciągle seksem? Jak ja mam do niej zwalić?
#gow #godofwar #gry #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Filippa - Wiadomo, w grach powinni występować tylko biali, szczupli hetero mężczyźni ...
źródło: comment_1631433698Szbpm94oXfELcU8tm7eET2.jpg
  • 85
@Szarozielony: Pierwsze słyszę, aby wzorowali film na tym komiksie. A nawet jeśli to wciąż nie widzę żadnych przeciwskazań w tym wypadku do takiej zmiany, ponieważ kolor skóry Heimdalla nie ma żadnego wpływu na resztę filmu.
@gimemoa no właśnie, nie ma, więc po co zmieniać w porównaniu do materiału źródłowego?

I moment, jak to nie słyszałeś że "wzorowali film na tym komiksie"? Sam mówiłeś że bazą był Marvel a nie mitologia
@Filippa Hmm w grach będą występować takie postacie jakie chcą twórcy. Ale gracze nie muszą tych gier kupować. Chyba że gra trafiGra się w końcu dla przyjemności. Niech każdy gra w to co chce.
@Filippa: to teraz kilka prostych prawd:

1. Każdy człowiek ma prawo nie kupić dowolnej gry z dowolnego powodu.

Np.
- główny bohater ma nieodpowiedni kolor włosów
- muzyka w grze nie jest taka fajna jak poprzednia
- twórcy nie zadbali o odpowiednią rozdzielczość tekstur
- gra zamiast 59,99 zł kosztuje pełne 60 zł
- bo nie podoba nam się logo
itp. itd. W drugą stronę też to działa - można sobie
@Szarozielony: A no. Jak masz "same mięśnie" to niestety ale twoja przeżywalność mocno spada oraz okres rekonwalescencji z odniesionych ran się wydłuża. Jak możesz jak to się ładnie mówi przyjąć na sadło to do pewnego stopnia zapenia ci to dodatkową ochrone dla organów wewnętrznych czy mięśni.

Tkanka tłuszczowa okalająca twoje mięśnie zwyczajnie jest "zbęda" - jak zostanie naruszona nic specjalnego sie nie dzieje. Jak same mieśnie zostana naruszone to juz lipa.
@10minuteman: @10minuteman: o czym wy piszecie xD
Jeśli istnieje jakakolwiek "dodatkowa" ochrona przed bronią starożytną, jaką daje tłuszcz to jest ona pomijalnie mała.

Starożytni wojownicy (np. gladiatorzy) byli otłuszczeni z prozaicznej przyczyny - podstawą ich diety było zboże pod wieloma postaciami, a nie mięso, które psuło się dużo szybciej. Jeśli chodzi o broń - to nie istnieje coś takiego jak "przyjęcie na sadło" - zwłaszcza, że walka na broń białą
@Filippa: Przecież to jest clickbait... wszędzie gdzie wchodziłem nie znalazłem ani jednej negatywnej opinii o wyglądzie Thora, a jest wręcz przeciwnie.
Ale oczywiście jakieś randomy z internetów wrzuciły jakieś pojedyncze komentarze więc prasa żeby mieć jakikolwiek temat łapie się czegokolwiek a wy to wszystko łykacie jak pelikany...
@Medonix Co to za pieprzenie xD
W wiedzminie także masz fikcyjny świat, gdzie sapkowski nawet nie rozpisywał się za bardzo nad skórą swoich bohaterów, ba, nawet on, sam autor powiedział, że nie widzi przeszkód dla czarnych w serialu który jest adaptacją książki czyli bardziej luźniejszą interpretacją.
No i co prawakom przeszkadzają czarni? Nawet zesrali się o skórę Yennefer, bo mimo że jest biała to dla nich nie idealnie biała xD i byli
@Filippa: Widzę, że kultura wypowiedzi zachowana, "pieprzenie" bo ktoś ma odmienne zdanie, nawet nie zapytasz o argumenty, dodaj jeszcze kilka "xD", będziesz brzmieć poważniej.

Wracając, tu nie chodzi o kolor skóry aktorów jako taki tylko brak konsekwencji fabularnej. Niby tak istotna jest walka rasowa a nikt w serialu się nie przejmuje odmiennym kolorem skóry tylko zwraca się uwagę na kształt uszu. To jest luka serialu i z tym mam problem, dla