Wpis z mikrobloga

@FiglarzStalin: To tak działa? Nie wiedziałem, że pojawiają się tylko w określonych porach roku. Ale to chyba zależy od przypadku? Kojarzę, że jakaś dziewczyna w technikum miała i widać było u niej cały rok
@Dariel: nah, jestem typowo polsko ‚mysia’
cale zycie uwazalam, ze ten mysi == jasny braz
ale panie fryzjerki zaczely mnie uswiadamiac, ze wg ich standardow to ciemny braz
nawet wrzucilam tu kiedys post-ankiete i grono wykopowe uwaza tak samo
chore
@FiglarzStalin nie chodziło mi o brązowe włosy, tylko rude. Mam dwie koleżanki, obie maja płomienne, rude włosy i obie mają sloneczne piegi.
Ja sam jestem blondynem i czasami na sloncu wyskakuja mi piegi, ale malo je widać, bo bardzo szybko moje skóra staje się czerwona :)
@abuk220 nie no wygląda na typowa przecietniare albo brzydule XD prawie cala twarz widać
No jasne jasne, u was szara myszka yo tylko +7/10 xs a inne pasztety a potem plaku plaku, bo z ryjem 3/10 nie możecie mieć szarej myszki XD juz pomijając, ze na ten tag wrzucane są laski z IG albo inne julki
@FiglarzStalin zazwyczaj pozniej jest delikatnie ciemniejsza. Tylko za dzieciaka i na studiach bywało tak, że byłem "ciemniejszy". Teraz malo co widac różnicę, ale to i tak dlatego że nie przesiaduje az tyle na słońcu w wakacje, a jak jiz to używam kremu by uniknąć poprzen