Wpis z mikrobloga

dobrze wiesz, że nie o to w tym pytaniu chodziło, tylko o to, że Morawiecki nie jest w stanie podać nawet przybliżonej ceny


@Ejszyn: miałbyś 40 milionów w nieruchomościach jak on też byś nie podał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a co miał odpowiedzieć, w 1 sklepie masz kilka cen za "chleb" to jak ktoś zadaje nieprecyzyjne pytanie to oczekiwał właśnie lania wody a nie konkretnej odpowiedzi.


@stan-tookie-1: Skoro pytanie było nieprecyzyjne to dlaczego premier nie poprosił o doprecyzowanie?
  • Odpowiedz
@Ejszyn: Na cotygodniowej covidowej konferencji prasowej w odpowiedzi na pytania dziennikarzy całą ekipą taką wodę lali na każde pytanie a wy się obudziliście dopiero XDDDD
  • Odpowiedz
@misthunt3r: Właśnie ciężko orzec. Z jednej strony niby wykształcony bankier, z drugiej strony on myśli że od z-----------a za miskę ryżu zbuduje tutaj dobrobyt - no nie powiesz mi, że logicznie myślący człowiek może mieć takie prymitywne poglądy poparte niczym?
  • Odpowiedz
Odpowiadam:
- Cena jaką płacimy w sklepie uzależniona jest przede wszystkim od tego jakiego gatunku i jakiej gramatury jest chleb. Nie jestem w stanie udzielić poprawnej odpowiedzi.
- zwykły chleb pszenno-zytni 500g
- zwykły chleb uzależniony jest od regionu oraz piekarni a także obowiązującej promocji która się różni
- to ile Pan płaci za chleb w sklepie?
- w sklepie robię przy okazji inne zakupy, proszę o inne pytanie
  • Odpowiedz
@Ejszyn: Dla emeryta który śledzi gazetki z marketów i wyjście po bułki to centrum dnia może i niesamowicie śmieszne, ale ja sam nie wiem (chleb jemy rzadko a zakupy robi zazwyczaj żona). Od premiera wymagam czegoś innego niż znajomość ceny chleba w Lidlu. Których to wymagań pinokio rzecz jasna też nie spełnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz