Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś dwie konsole, PS3, nowe, ale sprzedałem, bo nie jestem maniakiem gier, ale teraz bym w coś czasami ponaparzał. :)

Edit. widzę, że PS prowadzi póki co.
  • Odpowiedz
@Boyzee: PS3 z jednego prostego powodu: odtwarzacz blu ray, więc za jednym zamachem masz odtwarzarkę BR w domu, jak również twórcy gier nie muszą się szczypać z wersjami językowymi czy jakością tekstur, bo mają na 1 płycie prawie 10x więcej miejsca niż na dysku DVD.
  • Odpowiedz
@Boyzee: aaaah i jeszcze jeden ważny aspekt. Jeśli zamierzasz kupować nowe konsole to w PS3 tracisz możliwość uruchamiania "kopii zapasowych" gier, będzie problem z filmami (konwertowanie i bawienie się) oraz będzie brakowało pare fajnych ficzerów jak serwer FTP na konsoli. Chyba że będziesz chciał modować ją fizycznie (jakieś płyki do wlutowania bla bla) co jest dośc drogie i rzadkie.
  • Odpowiedz
@Boyzee: dokładnie, chyba, że się skusisz na PS3 Slim a nie Super Slim. W większości slimek (nie licząc tych nowyszch, jak coś to jest rozpiska w których można a w których nie) masz możliwość wgrania tego magicznego softu, nie wiem jak to wygląda w Xie, ale zgaduje, że o wiele łatwiej.
  • Odpowiedz