Wpis z mikrobloga

Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli jakieś #!$%@? podskakiwanie z kilogramowymi hantlami albo obracanie się przez lewy bark z piłką do tenisa w ręce i tego typu podobne pierdoły jakichś #!$%@? trenerek z dupy co same wyglądają #!$%@? XD

legenda głosi, że którejś Grażynce na tych treningach udało się kiedyś schudnąć lub wymodelować sylwetkę XDDDDD

#mikrokoksy #zarzutkadoskonalejjakosci #heheszki #niebieskiepaski #silownia #bekazpodludzi
Pobierz S.....y - Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli j...
źródło: comment_1631191285rLv3HBCjlp95xw7c2Ak65f.jpg
  • 59
a niech ćwiczą. Nie chudną bo po powrocie do domu od razu w*******ą ciastka i inne kaloryczne gówna. Ha tfu na polki. Cycusie takiej dunki - to jest k*a to!


@PanKarate: Tak było. Bo dorosłe kobiety, które specjalnie fatygują się na jakiś fitness w czasie wolnym po pracy mają mózg wielkości piłki tenisowej i zaraz po ćwiczeniach zasiadają do ciastek. Znam kilka babek chodzących na fitness - inteligentniejsze niż
ale spalaja kalorie


@LLyn: Otóż nie tym razem, trening siłowy spali ci 150-300kcal a co dopiero jakieś słabe aeroby. Serio to beznadziejne i jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to nie ma nic lepszego niż spacer/rower/bieganie/basen/sporty jak tenis gdzie dużo się ruszasz. W godzinę jesteś w stanie spalić 300-600kcal. Poza tym co da grażynie aerobik raz na tydzień jak w pozostałe dni się obżera i nie rusza tyłka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sok_Mandarynkowy: chodziłam na takie zajęcia kiedyś i któregoś razu przyszedł na nie jakiś facet. Łatwo było go namierzyć bo był jeden na 30 babeczek ;) na rozgrzewce cwaniakował, ale po 20 minutach był czerwony od wysiłku i oddychał rękawami, chyba tylko honor pozwolił mu dotrwać do końca xD więc generalnie nie jest to czasami takie łatwe na jakie wygląda :P
@Sok_Mandarynkowy: Masz racji pół na pół. Z jednej strony odciążają sobie stawy, chudną itp. ale przecież trenerowi chodzi o to żebyś ciągle korzystał z jego usług więc efekty wcale nie muszą być takie szybkie