Wpis z mikrobloga

Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli jakieś #!$%@? podskakiwanie z kilogramowymi hantlami albo obracanie się przez lewy bark z piłką do tenisa w ręce i tego typu podobne pierdoły jakichś #!$%@? trenerek z dupy co same wyglądają #!$%@? XD

legenda głosi, że którejś Grażynce na tych treningach udało się kiedyś schudnąć lub wymodelować sylwetkę XDDDDD

#mikrokoksy #zarzutkadoskonalejjakosci #heheszki #niebieskiepaski #silownia #bekazpodludzi
S.....y - Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli j...

źródło: comment_1631191285rLv3HBCjlp95xw7c2Ak65f.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze nie uda im sie jakos super wymodelowac sylwetki, ale spalaja kalorie. O ile trener fitness pokazuje wszystkie cwiczenia poprawnie, to czemu maja tego nie robic? Wazne ze sie ruszaja :)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: jak chodziłem na siłownie w aquaparku to od 17 do 20 nie był gdzie zrobić rozgrzewki, bo we wszystkich wolnych przestrzeniach były fitnesy, śmieszne jeszcze były zajęcia na rowerkach no i w strefie fitness (bieżnie rowerki, orbitreki) wszystko zajęte
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: dla mnie te wszystkie fitnessy, aerobiki i inne rozciaganie w basenie to cwiczenia dajace najwiekszy fun XD przysiegam, kazdy sport oprocz roweru, plywania i wyzej wymienionych to dla mnie meczarnia i tylko droga do spalenia kalorii, a nie przyjemnosc, wiec jestem stara baba ze mi sie takie cwiczenia super wydaja…..
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: I tak pewnie więcej osiągną pseudocwiczeniami niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Lepiej ruszać się po swojemu niż siedzieć w piwnicy tak jak ty. Pochwalisz się swoją sylwetką i porównamy z ich sylwetkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ???
  • Odpowiedz
  • 11
Mogą chodzić nawet dla towarzystwa. Wciąż lepsze niż siedzący tryb życia, a przy okazji jest szansa że wydolność organizmu się poprawi.
  • Odpowiedz