Wpis z mikrobloga

Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli jakieś #!$%@? podskakiwanie z kilogramowymi hantlami albo obracanie się przez lewy bark z piłką do tenisa w ręce i tego typu podobne pierdoły jakichś #!$%@? trenerek z dupy co same wyglądają #!$%@? XD

legenda głosi, że którejś Grażynce na tych treningach udało się kiedyś schudnąć lub wymodelować sylwetkę XDDDDD

#mikrokoksy #zarzutkadoskonalejjakosci #heheszki #niebieskiepaski #silownia #bekazpodludzi
S.....y - Zajęcia #!$%@? fitness na siłowni czy inny areobik no ja #!$%@?ę XD czyli j...

źródło: comment_1631191285rLv3HBCjlp95xw7c2Ak65f.jpg

Pobierz
  • 59
@Sok_Mandarynkowy moja różowa jest trenerka fitness zajęć typu mocne pośladki, zdrowy kręgosłup, silny brzuch. Takie tam "lajtowe" ćwiczenia. Czasami wjadą jakieś ciężarki po 2-3 kg plus zajęcia że stretchingu. Nie jestem w stanie przez 15 minut wytrzymać jej treningu, żeby zrobić dokładnie tak jak ona. Są ćwiczenia, których w ogóle nie jestem w stanie wykonać. Sam chodzę od czasu do czasu na siłownię już od 10 lat (tak 2 x w tygodniu).
@Sok_Mandarynkowy: Ciekawe kiedy odkryjesz, że są różne poziomy zaawansowania. Nie wyobrażasz sobie jak standardowy kulturystyczny trening jest ciężki dla osoby, która ma lat 50 i połowa z tego w pracy biurowej. Ich układ nerwowy błaga, żeby przestać.

No i w sumie jak im mięśnie prawie, że zanikły to nawet to cardio z ciężarami im je wzmocni. Nie mówiąc już o podniesieniu progu tlenowego, wzmocnieniu układu krążenia, adaptacji układu nerwowego do treningu
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: jak chodziłem na siłownie w aquaparku to od 17 do 20 nie był gdzie zrobić rozgrzewki, bo we wszystkich wolnych przestrzeniach były fitnesy, śmieszne jeszcze były zajęcia na rowerkach no i w strefie fitness (bieżnie rowerki, orbitreki) wszystko zajęte

@prolol: a weź mnie nawet nie #!$%@?, to to jest jeszcze nic! Trzeci rok chodzę na najlepszy z odwiedzonych basen w niby dużym mieście, gdzie nie ma tak podstawowej rzeczy
@chapiesz__czy__chrapiesz: Swego czasu dużo pływałem, mam też uprawnienia instruktora, przeszedłem szkolenia ratownicze. To jest mega wkurzające. A najgorzej, jak pływają 2 osoby na torze i jedna to taka pluskająca się grażyna pseudożabką, drugi to jakiś Janusz pływający na plecach żółwim tempem. A ty chcesz #!$%@?ć kraulem i zrobić jakiś dystans w tę godzinę. Masakra.

Znam ten ból, mirku, chociaż na basenie mnie już trochę czasu nie było.
@Sok_Mandarynkowy: Odezwał się wielki spec od aktywności fizycznej i chudnięcia.
Ważne, że cokolwiek robią w przeciwieństwie pewnie do ciebie, gdzie siedzisz w piwnicy i wszystko negatywnie komentujesz.
Jak już się zainteresujesz tematem i będziesz chciał zrobić coś z tą swoją otyłością to może zrozumiesz, że nie chudnie się na siłowni a w kuchni czyli przez ograniczenie spożycia kalorii. Siłownia czy jakakolwiek aktywność fizyczna, wykonywana systematycznie wystarczy by lekko podkręcić spalanie i
@faxey: Nie widzisz, że ten post to zarzutka? Ja sam jestem w sporcie od kilkunastu lat, trenuję minimum 4 razy w tygodniu. Nawet nie wiem po co odpisuje jakiemuś niekumatemu januszowi. Idź tam ze swoją grubą lochą na fitness i nie zapomnij jej batona kupić po tym treningu xD