Wpis z mikrobloga

Wiecie w czym jest problem z babami?

Że jak widzą samca, który im się podoba to dostają małpiego rozumu i całkowicie tracą zdrowy osad sytuacji do tego stopnia, że taka laska jak facet jej się bardzo podoba to pójdzie z nim nawet do lasu w nocy na pierwszej randce. Z kompletnie obcym typem.

No, a potem mają pretensje do całego świata o konsekwencje swoich wyborów, że zostały zdradzone, oszukane, wyroochane i zostawione, pobite, albo same z dzieckiem, albo że dostają z półobrotu po ryju codziennie od faceta.

Zero instynktu samozachowawczego. Zero kwestionowania, hamulców, zastanowienia.

#rozowepaski #blackpill #redpill #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #randki #chadowezycie #chad
  • 20
@harnasiek: Idąc tym tokiem myślenia nie ma bezpiecznego miejsca, żeby oddychać, ale kiedy jest wieksza szansa, że coś mi się stanie? Jak będę myślał i kogoś stopniowo sprawdzał, czy jak zaufam komuś oglupiony emocjami bezrefleksyjnie od razu i oddam mu jeszcze hajsy?
@Ynfluencer: Świat jest trochę bardziej złożony, myślę że ich motywacja również jest trochę bardziej złożona od dyktanda libido. Żyjemy w świecie w którym istnieje pewna piramida socjologiczno-ekonomiczna, one chcą na związku coś wygrać. Jeżeli facet będzie atrakcyjny pod względem ekonomicznym, finansowym, społecznym to możemy założyć, że będą go chciały inne kobiety. Skoro konkurencja czeka to są gotowe do bardziej odważnych działań. Jeżeli chodzi zaś o poczucie winy to wiadomo że będą
Jeżeli facet będzie atrakcyjny pod względem ekonomicznym, finansowym, społecznym to możemy założyć, że będą go chciały inne kobiety.


@Bogeson: Kwestie finansowe nie decydują o udanym związku, albo nawet o związku mającym trwać dłużej niż dwa miesiące, powiedziałbym nawet, że w nim przeszkadzają ze względu na motywację - najczęściej jedna osoba w takiej relacji kocha pieniądze, a nie drugą osobę.

zwyczajnie ich motywacja jest często głupia bo zamiast robić coś aby być
@bronn: Jestem zdania, że wielu kobietom nie przeszkadza brak miłości w związku jeżeli facet dostarcza im właściwy status. Wychodzę z założenia, że wiele kobiet jest narcystyczna i kocha tak naprawdę tylko siebie, więc kochają mężczyznę za to że im tak dużo daje. Prawdopodobnie hajs nie sprawi, że związek się uda ale są to problemy w przyszłości, a bez tego czynnika zbyt wiele się nie ugra. Żeby była jasność nie mówię tu
Zero instynktu samozachowawczego. Zero kwestionowania, hamulców, zastanowienia.


@Ynfluencer: I dlatego jako rasa wymieramy - zwykła slelekcja naturalna, gatunki/rasy, które maja #!$%@? zachowanie nie sprzyjające przetrwaniu i reprodukcji wymierają, tak jak my wymieramy.

jak nie chcesz, żeby cię okradli, to nie miej pieniędzy, albo ponoś konsekwencje swoich wyborów


@kosciostrup: ale #!$%@?, każdy psycholog ci powie, że to ty jesteś odpowiedzialna za to do jakich ludzi cię ciągnie. Nie gadaj mi, że "nikt nie ma wypisane na czole", bo właśnie, że ma, tylko jest to przez was (kobiety), odbierane podświadomie.
Jestem zdania, że wielu kobietom nie przeszkadza brak miłości w związku jeżeli facet dostarcza im właściwy status.


@Bogeson: W obecnych czasach bycie szczęśliwym wydaje się być głównym kryterium kobiet w związkach, w przypadku mężczyzn jest analogicznie. Wchodzenie w związek ze względu na status jest de facto nielogiczne, bo po krótkim czasie nowe bodźce, które imponowały zostaną wyczerpane. I w tym momencie dochodzimy do sedna, każdy ma swoje kryteria związku, każdy ma
@bronn: Żyjemy w takich czasach, że ludzi nie stać aby się rozwieść :D Bardzo możliwe, że masz rację ale nie na tym się skupiam by było jak najlepiej. Skupiam się na świecie widzianym oczami kobiety. Witaminki najpierw wybrzydzają, a później wybierają opcje co jej opłaci plany, ewentualnie się z nim rozwiedzie. Główna myślą która op zaczął wątek jest założenie że kobiety nie myślą tylko robią to co każą hormony. Kobiety myślą,