Wpis z mikrobloga

Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #!$%@?. Jadę dzisiaj do ośrodka terapii uzależnień, kur*a 9 tysięcy za około 5 tygodni, ale to się okaże na ile jak mnie zdiagnozują. Maja basen i siłownie, z rozmachem #!$%@?. Pani przez telefon powiedziała ze jak mi się skończą fajeczki to pracownik normalnie idzie do sklepu i kupuje dla mnie, ale i tak się boje co mnie czeka. Mam nadzieje ze cały baniak pavuloniku. O 18:00 mam tam być, będę zdawać relacje. Trzymcie kciuki i odzywajcie się do mnie bo serio nie mam znajomych (,)
Pic rel to ośrodek
#niewiemnaodwyku #narkotykizawszespoko #zalesie #psychologia
Pobierz Niewiemwsumie - Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #...
źródło: comment_16310201852Pf9gPlEfINP9NLQR6DyTO.jpg
  • 50
@Grubas: Dzięki wielkie!
@tyryryry: Pierwsze wrażenie spoko, pogadanka z czym mam problem i co jadłem itd, jakieś leki wydzielają, coś mi się o ucho obiło o wlewach ale nie wiem czy dla mnie. Siła!
@muak47: Co masz na myśli? Ja tbh nie mam problemu odstawić używki, nie ciągnie mnie do nich ze muszę #!$%@? bo się posram, bardziej chodzi o głowę, żeby za rok znowu nie spróbować „a tylko
@Niewiemwsumie: „Ja tbs nie mam problemu odstawić” czyli masz problem, ale zobaczysz go dużo później. To mam na myśli ze ośrodek w którym latają dla pacjenta po fajki to nie jest dobry ośrodek. Przewaliłem kilka łącznie z marwilska i osobista rozmowa z S.P. Kotanem i tylko jeden pomógł przynajmniej dla mnie. Podejście, terapie, ludzie, spędzanie czasu ogólnie wszystko tam było inne ale przynajmniej mnie zaleczyło i już 22lata jestem czysty
@Fatso: Jednak po wstępnej rozmowie okazało się ze dla lekomanów itd +/- czasu to dwa miesiące. Przecież to nie żadna musztra wojskowa żeby telefony zabierali. Ośrodek wyglada jak jedna wielka willa z podgrzewanym kortem tenisowym, każdy miły uśmiechnięty, na wejściu przetrzepali wszystkie bagaże od góry do dołu i będę siedział dwa dni w takim przejściowym pokoju, zobaczymy jutro jak się zacznie właściwy dzień.
@muak47: obstawiałem już benzo raz z powodzeniem,
@erebeuzet: Późny kapitalizm :) Zjawisko narkomanii utrzymuje: mafie, prawilniaków z osiedla, weterynarzy, lekarzy, firmy farmaceutyczne, psychiatrów i psychoterapeutów, policję, ośrodki wytrzeźwień oraz właśnie takie ośrodki uzależnień.

Pół ekonomii na tym stoi. Serio (dodaj do tego wysoko funkcjonujących narkomanów ze świata finansjery i biznesu, studentów lecących na modafinilu i ritalinie....).
@Niewiemwsumie: Kolego mam parę pytań bo nie rozumiem. Benzo brałaś na stres? Nie próbowałeś nie wiem jakichś leków psychiatrycznych np. gaba albo supli , żeby na coś to zamienić albo żeby mieszać rotować? Nie włączył ci się red alert jak z 0.5 xanaxu nagle wszedłeś na 2 mg? W sensie ciekawi mnie jak do tego doszło i czy w trakcie nie widziałeś, że to do niczego nie prowadzi?