Wpis z mikrobloga

Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #!$%@?. Jadę dzisiaj do ośrodka terapii uzależnień, kur*a 9 tysięcy za około 5 tygodni, ale to się okaże na ile jak mnie zdiagnozują. Maja basen i siłownie, z rozmachem #!$%@?. Pani przez telefon powiedziała ze jak mi się skończą fajeczki to pracownik normalnie idzie do sklepu i kupuje dla mnie, ale i tak się boje co mnie czeka. Mam nadzieje ze cały baniak pavuloniku. O 18:00 mam tam być, będę zdawać relacje. Trzymcie kciuki i odzywajcie się do mnie bo serio nie mam znajomych (,)
Pic rel to ośrodek
#niewiemnaodwyku #narkotykizawszespoko #zalesie #psychologia
Pobierz Niewiemwsumie - Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #...
źródło: comment_16310201852Pf9gPlEfINP9NLQR6DyTO.jpg
  • 50
@wielki_hrabia_spekulacji: Benzo brałem bo mi się podobało, od zawsze byłem cichy i potulny a jak po benzo puszczały hamulce to czułem, ze tak właśnie powinno wyglądać życie. Nawet dzięki benzo poznałem moja dziewczynę z która jestem do dziś, bo się po prostu nie bałem. Nigdy nie brałem nawet połówek, czasami 4mg, czasami 6mg ale to np bo okazja. A następnego dnia stwierdzałem „kurde, ten dzień tez mógłby być fajny” i cyk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemwsumie: a czyli odstawiłeś benzo raz z powodzeniem, ale do tego wróciłes bo lubisz. Stary na #!$%@? Ci odwyk przecież nie masz problemu.

A tak serio zamknięty ośrodek gdzie telefon na godzinę to nagroda za bycie ogarniętym i prace grupowa, a i tak nie wiadomo czy wyjdziesz z nałogu. Ziom alkoholik był w takim ośrodku rok niecały się trzymał. Na tych Twoich wczasach to Ty za tydzień wrócisz do domu. Niemniej
@Niewiemwsumie: Z doświadczenia (dwa odwyki here ale w publicznej placówce w Charcicach,raczej topowej w kraju na NFZ) moge powiedzieć ze jeśli nie znajdziesz sam w sobie motywacji, to może i pomoże na kilka miesięcy. Nie popełnij mojego błędu Mireczku, i po wyjściu zastosuj się do zaleceń terapeutów i kontynuuj terapie w otwartym ośrodku. W 3/4 przypadków używki to jedynie skutek pewnych zaburzeń i problemów, a nie główna przyczyna. Powodzenia! A i