Wpis z mikrobloga

Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #!$%@?. Jadę dzisiaj do ośrodka terapii uzależnień, kur*a 9 tysięcy za około 5 tygodni, ale to się okaże na ile jak mnie zdiagnozują. Maja basen i siłownie, z rozmachem #!$%@?. Pani przez telefon powiedziała ze jak mi się skończą fajeczki to pracownik normalnie idzie do sklepu i kupuje dla mnie, ale i tak się boje co mnie czeka. Mam nadzieje ze cały baniak pavuloniku. O 18:00 mam tam być, będę zdawać relacje. Trzymcie kciuki i odzywajcie się do mnie bo serio nie mam znajomych (,)
Pic rel to ośrodek
#niewiemnaodwyku #narkotykizawszespoko #zalesie #psychologia
Niewiemwsumie - Wiem, ze były już relacje z psychiatryka i innych oddziałów ale mam #...

źródło: comment_16310201852Pf9gPlEfINP9NLQR6DyTO.jpg

Pobierz
  • 50
@fiddle: @knyszard @furyknajpydyskretnychlod Z dwa i pół roku benzo, ostatnie miesiące takie dawki na codzień ze takimi dawkami usypiają ludzi do operacji. Niecałe dwa lata opio, najpierw tylko mak, potem morfina dożylnie dość długo i dużo. Wszystko okraszone alkoholem żeby fazę #!$%@? mocniej aż do nieprzytomności, raz mnie dziewczyna uratowała bo się prawie udusilem wymiocinami przez sen
@SupreminTHC: Już nie raz próbowałem #!$%@? z domu tylko żeby tam nie jechać
@Grubas: Możesz coś więcej powiedzieć? „Nowy-Dzień”? Z jakiego powodu byłeś, na jak długo, co robiliście? Ja mam zamiar zjeść cały zapas lorafenu na spanie i przespać cały miesiąc
@Tatankajotanka: Za takie pieniądze to luxus, tylko sam budynek to kij, kadra to jest cały sukces
@Niewiemwsumie: Akurat nie "Nowy Dzień", ale te placówki z tego co gadałem z terapeutami wyglądają dość podobnie.
Ja byłem akurat z alko na 2 miesiące. Cały dzień #!$%@? jest zajęciami grupowymi tak naprawdę. U mnie to wyglądało tak:
9:00 - śniadanie
10-14 - zajęcia grupowe
14:30 - 16 - obiad i przerwa
16-19 - zajęcia grupowe
19 - kolacja
W soboty tylko były przed obiadowe zajęcia, reszta dnia wolna. W niedziele
@Grubas: Chyba ich #!$%@? ze będę na jakichś grupowych siedział cały dzień, jak tak ma być to po 3 dniach stad #!$%@?. Pani przez telefon mówiła ze mogę mieć normalnie telefon, tablet biorę żeby trochę popracować. Filmy se mogę pooglądać. Oglądałem podobna placówkę bardzo blisko tam gdzie jadę i tam aż wieje PRLem, może tam byłeś XD
@to_jest_chyba_kurcze_zart:

U mnie się o dziwo udało, choć nie dawałem dużej wiary w sukces. Teraz jestem już 239 dzień trzeźwy i serio mi się to podoba, nie mam problemów z jakimiś nawrotami.
Co do skuteczności to oczywiście na stronach masz 100%. ;)
Z mojego "turnusu" akurat z 10 osób z którymi utrzymuje kontakt to 6/10 się trzyma. Czyli jakaś skuteczność jest, ale to zależy tak naprawdę od chęci.