Wpis z mikrobloga

@Oppositionsfuhrer @thewickerman88 jak może istnieć plan jesli w tym mieście raz mówią jedno a robią chwilę później drugie. Starczy zobaczyć co na Świdnickiej się dzieje obecnie.

Do tego robienie z budżetu WBO jedynej nadziei na załatanie inwestycji mieszkańców. A potem jak to z WBO robi się cyrk bo to jest bez większego planu. Dostajemy kawałki zamiast jakiejs części całości.
Do tego robienie z budżetu WBO jedynej nadziei na załatanie inwestycji mieszkańców


@Darth_Gohan: Za to, że mieszkańcy z WBO muszą wybierać projekty które powinny być zrobione po stronie miasta to jeden wielki cyrk i zrobienie fikołka z WBO. To w takim razie po co nam urzędnicy i miasto ;p?
Światła na skrzyżowaniach dalej ustawione pod auta. Praktycznie na większości skrzyżowań zielone dla aut jest znacznie dłuższe niż dla pieszych.


@marcin_k: światła nie są ustawione pod nikogo. Dzień w dzień jadąc zgodnie z przepisami muszę stawać praktycznie na każdych światłach. Jadę przed 7, więc to nie problem korków, a #!$%@? synchronizacji.

Co do zielonego dłuższego, niż dla pieszych to przecież bardzo dobrze. Wszyscy piesi mogą przejść przez pasy jednocześnie, a 10
Nie odwrotnie tylko po równo. Czemu ja mam stać na czerwonym skoro auta w tym samym kierunku mają zielone?


@marcin_k: Po równo zielone dla pieszych i dla samochodów gdy w kolejce stoi 30 aut jeden z a drugim a piesi potrzebują jakieś max 10 sekund by przejść przez dwupasmową jezdnię? xDDD
Wszyscy piesi mogą przejść przez pasy jednocześnie


@Ogau: chyba dawno nie chodziłeś w centrum po Wrocławiu. Na każdym większym skrzyżowaniu masz osobne sygnalizacje na każdej jezdni i oczywiście nie da się przejść normalnym krokiem na raz, więc czekasz 2 cykle na przejście jednej ulicy. Jak chcesz przejść skrzyżowanie na ukos, to 2x2 (2 ulice po 2 jezdnie). Do tego światła palą się dosłownie 5 sek. i już zaczynają migać.
@wiktorek_pl: ale ja nie chcę skracania świateł dla aut, ale o zrównanie długości zielonego światła dla pieszych, rowerzystów i aut. Przecież jadąc w tym samym kierunku nikt nie będzie sobie wchodził w drogę.