Wpis z mikrobloga

FWB i ONS to chore relacje, w których dwoje chorych psychicznie ludzi się sobą wzajemnie masturbuje i traktuje przedmiotowo, a nie kocha z miłości jak by psychole mający ONS i FWB chcieli żeby widzieli, to inni ludzie .
[changemymind.jpg]
#psychologia #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #redpill #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1631001877UriJ4GpsaI07rCebyWjWMv.jpg
  • 100
komentarzy też nie czytałeś? Bo z tego co kojarzę to się poprawił.


@Jestembogaty: Z pamięci komentuję film opublikowany trzy lata temu, a ty mi jeszcze robisz test ze znajomości komentarzy.

Szymon to katol i propagandysta a nie żadne naukowe obiektywne źródło badań.
2) chodzenie do klubów (pierwsze tego rodzaju przybytki to wynalazek powojenny i ekskluzywnie domena "społeczności" gejowskiej, którą zaadaptowali hetero normicy


@hans211: Ale brednie.
przecież cały czas je czytasz duża liczba partnerów seksualnych = niemożność stworzenia stałego związku. Im większa liczba, tym większe szanse, że się nie uda


@Jestembogaty: A w swojej prawackiej głowie nie wpadłeś że ktoś zwyczajnie nie chce związku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@topola_osika: ale gdzie ja o tym mówię, że należy popierać? Nie powiedziałem o tym ani słowa. Chciałem tylko, żeby @Jestembogaty: wstawił konkretne fragmenty badań, popierających jego tezę, na które się powoływał. Do tej pory tego nie zrobił.

Z kolei Ty wjeżdżasz teraz z takim hasłem, w ogóle nie zapoznając się z poruszanym tematem. Przeczytaj wątek, a potem zaczynaj faflunić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topola_osika: tak jak dla mnie w debilnym tonie był utrzymany ten wpis, tak samo debilna jest też twoja odpowiedź. Bo tu nie rozchodzi się o uznawanie tego za złe czy dobre, tylko o obrażanie i bluzganie osób, które brały w czymś takim udział, to jest pewna zasadnicza różnica.