Wpis z mikrobloga

FWB i ONS to chore relacje, w których dwoje chorych psychicznie ludzi się sobą wzajemnie masturbuje i traktuje przedmiotowo, a nie kocha z miłości jak by psychole mający ONS i FWB chcieli żeby widzieli, to inni ludzie .
[changemymind.jpg]
#psychologia #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #redpill #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta #takaprawda
J.....y - FWB i ONS to chore relacje, w których dwoje chorych psychicznie ludzi się s...

źródło: comment_1631001877UriJ4GpsaI07rCebyWjWMv.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
a seks to potrzeba fizjologiczna taka sama jak sranie czy jedzenie


@ola522: to idź się ruchaj, łap wenery, bądź samotna madką pięciorga dzieci gdzie każde jest z innym, a potem narzekaj, ze nikt cię nie che na stałe i traktuje jak narzędzie do masturbacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestembogaty:o matko, jeszcze "wojnę idei" linkujesz XD zasadnicze pytanie, czytałaś te badania spod filmików? Interesuje mnie to, czy w ogóle wiesz o czym one traktują i o tym, że w ogóle się nie wpisują w to o czym gadasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@M_xxx: @Jestembogaty: nie mówię, żebym ja te badania przewertował słowo po słowie, ale odnosząc się do wstępu i wniosków końcowych, czyli de facto tezy i podsumowania badań, to żadne z nich nie wpisują się w narrację OPa. Ba, tak na dobrą sprawę, to w większości temu zaprzeczają. Podejrzewam, że gdybym obejrzał film tego żymona, to pewnie wyszłoby na to samo, się linki wrzucił, żeby nie było że jest gołosłowny i
  • Odpowiedz
czytałaś te badania spod filmików


@Niggalke: tak czytałem. Im więcej partnerów seksualnych tym mniejsze szanse na stworzenie stabilnego i szczęśliwego związku. A teraz moje wnioski dlaczego: dużą liczba partnerów seksualnych jest objawem posiadania gówna w głowie, a nie przyczyną gówna w głowie. Więc jak ktoś ma dużą liczbę partnerów (która zdobywa się między innymi poprzez ons i fwb), to jest to czerwona flaga i sygnał, że ten ktoś jest psychiczny i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: uczepiłeś się tych chorób wenerycznych, bo to jedyna cecha wspólna tych badań. Poza tym twoje gadanie się bardzo rozmywa. Pokaż proszę, w którym miejscu tych badań, które podałeś są takie wnioski
  • Odpowiedz
tak czytałem. Im więcej partnerów seksualnych tym mniejsze szanse na stworzenie stabilnego i szczęśliwego związku. A teraz moje wnioski dlaczego: dużą liczba partnerów seksualnych jest objawem posiadania gówna w głowie, a nie przyczyną gówna w głowie


@Jestembogaty: To twoje wnioski są inne niż Szymona, gdyż Szymon uważa że nabicie dużej liczby parterów jest powodem powstania "gówna w głowie" i że można się tego ustrzec poprzez unikanie kontaktów typu ONS.

Więc jak
  • Odpowiedz
Daj mi konkretne fragmenty wniosków końcowych badań


@Niggalke: Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem czy jak? Powiedz mi jaką ty masz szkołę skończoną?
Bo wyraźnie napisałem:

A teraz moje wnioski dlaczego:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jestembogaty: ale nie interesują mnie twoje wnioski. Chcę konkretne fragmenty badań, którymi twierdziłeś, że popierasz swoją tezę. Ty masz kolego ewidentnie jakieś problemy z czytaniem lub po prostu ze zdrowym rozsądkiem i logiką
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: oczywista rzecz. Od siebie dodam, że chore psychicznie jest 1) tzw. randkowanie (ludzie normalnie poznawali się przez rodzinę i znajomych a nie przez jakieś schadzki) i 2) chodzenie do klubów (pierwsze tego rodzaju przybytki to wynalazek powojenny i ekskluzywnie domena "społeczności" gejowskiej, którą zaadaptowali hetero normicy
  • Odpowiedz
. Chcę konkretne fragmenty badań, którymi twierdziłeś, że popierasz swoją tezę.


@Niggalke: przecież cały czas je czytasz duża liczba partnerów seksualnych = niemożność stworzenia stałego związku. Im większa liczba, tym większe szanse, że się nie uda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: dalej nie rozumiesz, pokaż te fragmenty. Jak na razie to jest twoje #!$%@?, po prostu to pokaż, zrób na przykład screena i wskaż konkretnie gdzie jest coś takiego napisane i jak to się odnosi do twojej tezy o "gównie w głowie".
  • Odpowiedz