Wpis z mikrobloga


Koleżanka z #pracbaza na początku maja zaprosiła mnie na #wesele jako osobę towarzyszącą. Na początku się nie zgodziłem, bo nie przepadam za weselami. Poniżej jeszcze kilka razy mnie prosiła i w końcu się zgodziłem, bo to taka szara myszka jest i pewnie rodzice i jakieś ciotki nie daliby jej spokoju jakby przyszła sama xD.

Zgodziłem, się ale pod dwoma warunkami. Nie będę tańczyć ani uczestniczyć w żadnych "zabawach" weselnych. Wczoraj odbyło się to wesele. Siedzimy na sali, podali jedzenie. Godzinę później zaczęła grać muzyką i po kilkudziesięciu minutach prawie wszyscy poszli tańczyć. Zostaliśmy przy stole tylko ja z tą koleżanka i dziadkowie/starsze osoby.

Nagle ta koleżanka mówi mi, że chce mi coś pokazać. Powiedziałem, że później, bo gadałem z jednym z dziadków xD. Po kilkunastu minutach prosi jeszcze raz. Pytam się co mi chce pokazać, a ono odpowiada, że coś na dworze.

Wstajemy i idziemy. Drzwi wyjściowe były po prawej stronie, a parkiet gdzie tańczyli ludzi po lewej. Nagle ta koleżanka łapie mnie za rękę i ciągnie w stronę parkietu xD. Ja ciągnę rękę w drugą stronę, żeby wyrwać się z jej uścisku. Udaje mi się, krzyczę że jest jakaś #!$%@?, ona odpowiada, że chciała tylko potańczyć trochę jak reszta gości xD. Wzruszam ramionami i wychodzę.

Dzisiaj pisze do mnie, że na weselu całą noc w samochodzie płakała. ¯\_(ツ)_/¯

#wesele #slub #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 334
@trevoz: Porównywanie gwałtu do tańca jest bardzo dojrzałe. Chyba doszłam do tego o co wam chodzi - macie Aspergera i nie rozumiecie podtekstów/niuansów/flirtów. I OP tak samo więc pomyślał, że jak laska powiedziała, że nie będzie tanczyl to nie będzie. A później laska zmieniła zdanie, a on w szoku. Idziecie się przebadać. Serio.
no właśnie, a to nie był żaden kontrakt tylko przyjacielskie spotkanie. Laska mogła pomyśleć, że koleś się tylko tak droczy czy co innego.


@little_muffin: XDD
Jak wegetarianin mówi, że nie będzie jadł mięsa to Ty mu wpierniczysz mięso do gęby, bo uznasz, że on tylko się tak droczy?
Idealnie tutaj też pasowałoby porównanie do seksu bez zgody, ale nie chcę się powtarzać.
@derton778: ale odwaliłeś chłopie, myslałem, że to taka akcja jaką ja miałem, że mnie zaprosiła koleżanka i w czasie wesela wyśmiewała mnie za plecami, a po weselu nic nie pamiętała. Prawie mi wmówiła, ze to sobie zmyśliłem gdyby nie to, że później zachowała się podobnie, tylko zareagowałem już bardzo ostro od razu. #!$%@? się Magda. Ehh sorry musiałem to z siebie wyrzucić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trevoz: oczywiście nie wpiernicze. Nie mówię, że ta laska dobrze zrobiła, ale #!$%@? serio co z wami jest nie tak. Robicie taką dramę z tańca jakby ona go zaciągnęła podstępem na wazektomie, albo wrobiła w dziecko xDddd #!$%@? TO TYLKO TANIEC (brzmi jak jakiś tytuł nowego programu rozrywkowego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: to, że w twojej ocenie od tańca nic nie może się stać ma takie samo znaczenie jak sugerowanie, że co się może stać od gwałtu przez gwałciciela. Nie twoja głowa, nie twoja trauma, nie twoje podejście do życia, nie zrozumiesz co może czuć gościu otoczony ludźmi w poczuciu obrzydliwego dyskomfortu i oceniania z każdej strony.

Ja osobiście nie mam problemu z tańczeniem, jak wypiję kilka głębszych to nawet discopolo mi
I OP tak samo więc pomyślał, że jak laska powiedziała, że nie będzie tanczyl to nie będzie. A później laska zmieniła zdanie, a on w szoku. Idziecie się przebadać. Serio.


@little_muffin: Czy Ty czytasz co piszesz w ogóle? Ćpałaś coś?

- facet mówi, że nie będzie tańczył
- laska się zgadza
- facet nie tańczy
- laska chce tańczyć
- facet zgodnie z umową nie chce tańczyć
- ona go wyciąga
@trevoz: chyba ty coś cpales, bo podkreślam - robisz ogromną dramę z dupereli w życiu jakiegoś kolesia, która już się wydarzyła i się nie odstanie. Dorosły facet by się zachował jak normalny dorosły facet. No ale OP ma jakieś zaburzenia. Wyszło jak wyszło - śmiesznie. A ty i koledzy wyżej przeżywacie jak mrówka okres.
@little_muffin: Nie, to Ty i koleżanka OPa macie zaburzenia. Naucz się, że jak się na coś umawiasz to się do tego stosujesz. To serio jest proste.
Jest mnostwo facetow, ktorzy lubią tańczyć. Można ich wziąć, a nie męczyć bułe facetowi, ktory nie tańczy.

Dla mnie wesele jest fajną imprezą na której mogę sobie popić, pojeść i pogadać z ludźmi. Nigdy nie tańczę i jest ok. Jeśli by mnie laska na siłę