Wpis z mikrobloga


Koleżanka z #pracbaza na początku maja zaprosiła mnie na #wesele jako osobę towarzyszącą. Na początku się nie zgodziłem, bo nie przepadam za weselami. Poniżej jeszcze kilka razy mnie prosiła i w końcu się zgodziłem, bo to taka szara myszka jest i pewnie rodzice i jakieś ciotki nie daliby jej spokoju jakby przyszła sama xD.

Zgodziłem, się ale pod dwoma warunkami. Nie będę tańczyć ani uczestniczyć w żadnych "zabawach" weselnych. Wczoraj odbyło się to wesele. Siedzimy na sali, podali jedzenie. Godzinę później zaczęła grać muzyką i po kilkudziesięciu minutach prawie wszyscy poszli tańczyć. Zostaliśmy przy stole tylko ja z tą koleżanka i dziadkowie/starsze osoby.

Nagle ta koleżanka mówi mi, że chce mi coś pokazać. Powiedziałem, że później, bo gadałem z jednym z dziadków xD. Po kilkunastu minutach prosi jeszcze raz. Pytam się co mi chce pokazać, a ono odpowiada, że coś na dworze.

Wstajemy i idziemy. Drzwi wyjściowe były po prawej stronie, a parkiet gdzie tańczyli ludzi po lewej. Nagle ta koleżanka łapie mnie za rękę i ciągnie w stronę parkietu xD. Ja ciągnę rękę w drugą stronę, żeby wyrwać się z jej uścisku. Udaje mi się, krzyczę że jest jakaś #!$%@?, ona odpowiada, że chciała tylko potańczyć trochę jak reszta gości xD. Wzruszam ramionami i wychodzę.

Dzisiaj pisze do mnie, że na weselu całą noc w samochodzie płakała. ¯\_(ツ)_/¯

#wesele #slub #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 334
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Laska go ewidentnie podrywa, a typek wolał gadać z jakimś dziadkiem zamiast obmacywać laskę w tańcu xD dla a niektórych piwniczakow nie ma ratunku xD


Haha cooo? Czyli jak laska podrywa kolesia to ten musi sie zgadzac na nia? Nie przyszlo Ci do glowy ze mozemu sie nje podobac

Sorry, ale wbrew ksiezniczkowatem uwychowanou dziewczynek w naszym spoleczenstwie -faceci tez maja swoje gusta i nie kazda laska sie podoba kazdemu
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: nigdzie nie oznacza konieczności tańca, ale jak masz +15 lat to umiesz się zachować jak dorosły i zatańczysz dwa razy i nie będziesz robił dramy na pół wykopu xD jak was takie rzeczy przerastają to ja nie wiem jak wy sobie radzicie w realnym życiu, gdzie są znacznie większe wyzwania niż jakiś taniec połamaniec na weselu.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: nie, nie musi w ogóle odwzajemniać jej uczuć. Ale to powinien jej sprawę postawić jasno przed tym weselem - słuchaj, nie interesujesz mnie jako kobieta i nie, nie chce iść na wesele bo nie umiem normalnie się zachowywać, jak dorosły człowiek. I wtedy może by się jej jakaś lampka zapaliła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jak masz +15 lat to umiesz się zachować jak dorosły i zatańczysz dwa razy i nie będziesz robił dramy na pół wykopu


@little_muffin: Ale masz sprasowane zwoje, aż nie mogę się powstrzymać od odpisania. xd
Nikt nie robi dramy bo to zarzutka.

Ale jeżeli historia byłaby prawdziwa to jedyną osobą robiącą dramę byłaby różowa która podstępem typa zaciąga mimo jasnej i klarownej informacji że on po prostu sobie tego nie
  • Odpowiedz
@AutismoHarbinger: tak, porównuj molestowanie seksualne do tańca na weselu.
Takie rozumienie rzeczy zbyt dosłownie jest jednym z objawów Aspergera.
Główny problem to tu jest w tym, że koleś raczej żadnych znaków niewerbalnych nie odczytuje i jak pisałam - laska miała zupełnie normalne, zdrowe oczekiwania, że chłopak może się wstydzi, że jak się rozluźni to może sobie potancza. Tak ludzie nawiązują relacje i uczą się siebie.
No ale trafiła na autyste (i
  • Odpowiedz
@AutismoHarbinger: ah przepraszam. Właśnie sobie uświadomiłam jaki ty masz nick. To właściwie podusmowuje cała ta rozmowę. Nie wiesz jak funkcjonują inni "zdrowi" ludzie i myślisz, że to jak ty rozumujesz jest poprawne. Problem w tym, że mózgi zdrowych osób nie funkcjonują w ten sposób i ty jesteś dysfunkcją społeczna. Przyzwyczaj się, albo badaj temat. Bez tego będzie ci ciężko. Terapia w tym zakresie cały czas się rozwija.
  • Odpowiedz
@little_muffin:
Jakie molestowanie, 30 lat temu nikt by tego za molestowanie nie wziął, przecież wszyscy tak robią.
Hehe, pan Janusz sobie wypił troszkę, krzywda się nie dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu jak ktoś coś Ci mówi, to się szanuje a nie zasłania się swoimi oczekiwaniami.
Nie wszyscy są z tej samej wsi co Ty, i nie wszyscy trzymają się tych samych "konwenansów".
To ona sobie
  • Odpowiedz
@AutismoHarbinger: mogę odmowic, ale na #!$%@? iść na imprezę i zamulac? Jak mam ochotę pozamulac to zostaje w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stawianie granic - wszystko fajnie, tylko to taka granica w stylu "zaproszę Cię do siebie, ale musisz pozbywać naczynia po obiedzie" - nie, nie będę zmywał! Problem na poziomie 5-latka. Sztuczny i wykreowany w twojej głowie. Nie chcę mi się odpisywać. Żyj sobie jak
  • Odpowiedz
@little_muffin: No nie. Typ ją poinformował że tańczyć nie zamierza. I to już od niej zależało co z tym zrobi dalej.
Twoja anegdotka w ogóle to jakiś wysryw. xD

Do tego rozmowy przy piciu, a nawet bez, to też fajny sposób spędzania czasu.
Naprawdę nie trzeb skakać w kółko żeby się dobrze bawić.
Nie wiem, może to trzeba mieć coś do powiedzenia, albo umieć rozumieć co inni mówią.

No i papa
  • Odpowiedz
@little_muffin: Zaraz, zaraz, bo aż mnie wykręca. Pomijając zupełnie to, że to zarzutka op zrobił tak:
- poszedł z dziewczyną na wesele ustalając wcześniej, że nie tańczy i nie bierze udziału w zabawach
- są na weselu i dziewczyna pod pretekstem wyciąga chłopa od stołu, a następnie ciągnie na parkiet stawiając go przed faktem dokonanym
- chłopak odmawia, bo nie na to się umawiali.

Dla mnie sprawa jest jasna, może dlatego,
  • Odpowiedz