Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?ę... Ja to jednak chcę być singlem. Ile znacie dziewczyn, które same ogarniają swoje zainteresowania? Bo z moich doświadczeń, to facet musi zawsze wszystko ogarniać. Np marzeniem laski jest podróżowanie kamperem po Europie. Tłumaczę z p0lkowego na ludzki: Znaleźć frajera, który kupił kampera, który będzie prowadził, który wziął na siebie odpowiedzialność w razie usterek, napraw, wypadków, który wszystko zorganizuje, a ja będę siedzieć z boku i wrzucać foty na instagrama, bo nie chcę mi się tego ogarniać, a poza tym to się boję brać na siebie odpowiedzialności.
Jak już bym chciał podróżować, to planowałbym z różową wspólne wydatki, wspólne cele, podział obowiązków itd., po co mi różowa, która jest tylko dodatkowym bagażem? Równie dobrze mogę wszystko to sam zrobić i nie brać ze sobą p0lki. It's over dla p0laka
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #takaprawda #zwiazki #oswiadczenie #niebieskiepaski
Dodatkowy przykład: Ona chce mieć własne mieszkanie. Czyt. Znaleźć frajera, który będzie ogarniał wszystkie dokumenty, załatwiał formalności, umawiał spotkania, szukał informacji, brał na siebie znaczną część odpowiedzialności. Przy dobrych wiatrach ona dołoży się do wkładu własnego i płacenia raty XD p0lak godności nie ma, wychowany przez mamusię, zrobi wszystko by zadowolić tfu p0lkę...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613480ce6ffb19000ae1ba42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: xD oh no. Not this tread again.( ͡° ͜ʖ ͡°) lasek co same ogarniają kampera jest mało bo żyjemy w kulturze gdzie kobieta ma nie dotykać takich rzeczy tylko leżeć i pachnieć. A dwa - kogo stać na kampera? Takich Rozenkow to stać. Ale przeciętnej kobiety na to nie stać. A po trzecie - po co Ci kobieta do tego wszystkiego skoro twierdzisz, że sam sobie