Wpis z mikrobloga

W TV leci taki program nazywa się Magia Nagości.
Dla niekumatych wyjaśniam, że chodzi o to, że chłop staje przed kabinami w których są gole baby i oni po kawałku odsłaniają, najpierw nogi i pieróg, potem brzuch i tzytze a potem głowa. I chłop po tym czy mu się podoba czy nie to eliminuje jedna z dziewczyn i na końcu zostaje jedna idą na drinka.

Widziałem już edycję z Anglii, Finlandii, Holandii, Niemiec. Wszędzie elegancko, wszyscy do siebie z szacunkiem, nikt nie marudzi, nawet jak ktoś się na randce nie dogaduje to rozchodzą się jak ludzie.

A dziś była wersja polska.
Dzis normalny chłopak, artysta, fajna osobowość wybrał sobie p0lke.
Już było widać po jej mordzie, jaka zdegustowana, że chłop to nie egzotyczny Alvaro tylko Polak cebulak.
I pierwsze co z jej paszczy padło na randce, to że ona nie wiem czy taki artysta będzie w stanie zapewnić jej warunki do których jest przyzwyczajona, no luksusowe auta i te sprawy.

Polki to najgorszy rodzaj kobiet na świecie. Tfu.

#telewizja #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka
  • 35
@konopiapolska zoom.tv ale nie polecam, zdegustowany jestem. Najpierw była jakaś babka 50 lat i serio.. W tym programie widziałem już wiele, spasione wieloryby, cyce do pasa, fiutki fistaszki i.. Wyłącznie same komplementy.
Ani razu nie usłyszałem w zagranicznych wersjach czegoś nieprzyjemnego, wszyscy mają piękne ciała i są jacy są. Zawsze są gratulacje odwagi i podziękowania.

A ta pierwsza grażyna musiała z 5 razy komentować HEHE NO ALE PENISEK TO MALUTKI JA WOLĘ
@wojtek_bez_portek lol, jakby oczekiwała, że on ją utrzymywać będzie xd

Wyjaśnijcie mi to, co te laski mają we łbie? Myślą, że jak gościu z kasą wybierze ją patrząc po nagim ciele, to będzie ją... Nie wiem, kochał?

Ożeni się z nią, że ona będzie jeździła tymi samochodami, nie będzie musiała pracować, itd? Nie, on ją wyrucha i poszuka sobie drugiej pustej lali, której się spodoba jego samochodzik xd
@konopiapolska normalnie, zwykli ludzie, żadne przypały. Po niektórych to aż bije polskość no ale to nie ich wina xD

Co do reszty to pousuwane komenty xD ale wnioskujac po koledze @macan to muszę powiedzieć, że program ma być nastawiony raczej na zabawę niż szukanie sobie betabankomatu.
Widziałem sporo odcinków i tam serio nie spotkałem się że złym słowem. Ktoś może nie być w moim typie, ale dam mu szansę, idę na randkę,
@wojtek_bez_portek: to jest cecha świń w krajach post sowieckich z wyłączeniem Czech (z moich obserwacji i doświadczeń). Polki, Ukrainki, Ruskie - jak się uśmiechniesz na ulicy, a nie siedzisz w Porsche albo nowym mietku to odwrócą wzrok xd Także (znowu z moich obserwacji i doświadczeń) dobrze jest znaleźć sobie partnerkę przed osiągnięciem jakiegoś tam statusu, ponieważ później bardzo ciężko jest odsiać fajne, szczere dziewczyny od gold diggerek.