Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny zmierzę się z wykopowym mitem na temat tego, że laski lecą na CHADów i przystojnych facetów. Muszę odpokutować za grzechy i za to, że przez tyle lat wmawiałem to młodym, nieświadomym chłopakom.

Kobiety nie lecą na przystojniaków i CHADów. Przykładowym dowodem jest mój przyjaciel, który spełnia książkowe wymagania na Chada. 188 wzrostu, mięśnie, kaloryfer i twarz gdzieś z 8/10, linia szczęki symetria, gęste włosy.

Ma 30 lat i nigdy nawet nie dotknął dziewczyny. Każda, z którą się umawia nie chce się z nim już więcej spotykać.

Dlaczego? Bo jest porządnym facetem i bije od niego brak pewności siebie, nerwowość, tiki, drapanie się po karku, unikanie kontaktu wzrokowego.

Bycie chadem nic nie da i nie o to chodzi. Możesz być nawet brzydkim, łysym, nalanym typem, ale...

MUSISZ być zwyrolem i patolą, odwalać numery, być nieodpowiedzialnym, ćpać, chlać, zdradzać ją, wracać z imprez.

Musisz wdawać się w ciemne interesy, policja musi wjeżdżać Ci na chatę. Musisz dawać jej ciągle adrenalinę i niepewność. Ona musi czuć, że masz ją w doopie.

Znam paskudnych typów z pięknymi dziewczynami i olbrzymim powodzeniem, bo zwyczajnie są gangsterami, kryminalistami i patolą.

Prędzej laska poleci na zarzyganego i zaćpanego menela niż na porządnego faceta, który może jej zapewnić tylko nudną stabilizację.

#niebieskiepaski #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #podrywajzwykopem #rozowepaski #chad #chadowezycie #wzrost #kasa #tinder
  • 45
@o__p: Przez lata wmawiałem młodym mężczyznom, że kobiety lecą na przystojniaków i ładną gębę. Nigdy nie odpokutuję tego ile krzywd wyrządziłem w ten sposób, ale chcę chociaż część win naprawić.

Kobiety lecą na obleśnych ulanych gangusów, patolę, lekkoduchów, roochaczy, miśków z brzuchem, albo przystojniaków, ale bezczelnych, wrednych, cwaniackich i pewnych siebie.

Tylko dlatego, że jesteś przystojny to żadna na ciebie nie poleci, jeśli jesteś przyzwoitym facetem, który nie przejawia żadnych patologicznych