Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie gadanie że za ojczyzne powinno się walczyć i umierać jak będzie wojna , ja przyznam się że bym pierwszy stąd #!$%@?ł , zaco mam się bić i ginąć , za pokój 2x2 , 2 pary koszulek i pare gierek na steamie ? mam to w dupie , niech oskarki i julki z nowoczesnych domów jezdzący na wakacje co rok do hiszani i ameryki walczą ja nie mam zaco , w dupie mam ten kraj i tą ojczyzne , co kolwiek to jest xD
#p0lka #przegryw
  • 39
@PsykoSmurfer: Nie sluchaj pieprzenia polskich politykow i tej pseudointeligencji, ktora od wiekow wpaja ludziom do glowy, ze za kraj trzeba umierac. Sluchaj gen. Pattona, ktory mowil, ze na wojne nie idzie sie po to, aby umrzec za ojczyzne. Idzie sie po to, aby ten sku*el po drugiej stronie umarl za swoja. Ale wojny oczywiscie nie pochwalam, najlepiej po prostu pracowac dla swojej ojczyzny.
@PsykoSmurfer: w sumie ciężko powiedzieć czy w dzisiejszych czasach dostałbyś powołanie do wojska w przypadku wojny. Dzisiaj wojsko to przeszkoleni żołnierze używający specjalistycznego sprzętu, więc raczej nie byłoby z ciebie pożytku. Poza tym to raczej nie czasy milionowych armii ze względu na postęp technologiczny jaki się dokonał. Imho ta wizja wojny, którą znamy z historii sprzed kilkudziesieciu lat jest już nieaktualna
@Loloman: aha, czyli kiedyś oddałbyś życie za kraj, a teraz zmieniłeś zdanie tylko dlatego że kilku wsioków wsiadło na stołki. Ergo twoja chęć do życia jest równa nienawiści do pisu? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Plp_: Kiedyś byłem naiwny że warto dbać i walczyć o kraj. Ale skoro kraj ma mnie w dupie, 50% ludzi to zwykli mentalnie debile którzy chcą moich pieniędzy, to ja tam wolałbym by #!$%@?ą meteoryt i nas wybił prędzej niż by walczyć za nich. Więc nie kilku tylko połowa kraju gdzieś a druga nie lepsza. Polacy zasługują by być dymani w dupę bez żelu i by być niewolnikami pracującymi za grosze
@nastynas: @giko123: bo ludzie są zbyt #!$%@? , jest za duże rozwarstwienie społeczne , jeden miszka w miszkanku 40 m2 w szarym bloku a drugi w wypasionej chacie i w wieku 19 lat mieszka w " swoim " mieszkaniu xD 70m2 kupionym od bogatych starych , kraj tez zbytnio nie daje możliwości jeżeli nie jesteś oskarkiem/juleczką któremu rodzice wszystko zapewnią to ludzie mają to najzwyczajniej w dupie widząc poziom życia