Wpis z mikrobloga

Moja młodsza siostra miała dzisiaj pierwsze zajęcia z wuefu. W klasie, w której jest 12 dziewcząt, zwolnienie z zajęć ma aż 9. Nawet nie wiecie jaka smutno jej było na myśl, że nie będzie mogła grać w siatkówkę oraz inne gry zespołowe na zajęciach. Gratulacje dla rodziców, którzy uginają się pod presją dzieci tuczników i zamiast zagonić je na zajęcia, to kombinują nad lewymi zwolnieniami. Nie ma ratunku dla kondycji fizycznej dzieci w tym kraju
#koronawirus #bekazpodludzi #gownowpis #szkola
  • 117
@pss8888: WF dwa razu w tygodniu?
Ktoś tu dawno nie miał styczności ze szkołą jak twierdzi, że są tylko dwa.

WF to nie tylko bieganie za piłką. To nauka współpracy w grupie, nauka radzenia sobie z porażką, to wpajanie kultury fizycznej.

No ale zależy na jakiego nauczyciela się trafi. Jak w każdym zawodzie w tym też są zakały i świetni fachowcy potrafiący wpoić pewne wartości.
prawidłowo. Czas usunąć wf że szkół i uczelni. Pamiętam jak gość od wf ciagle wybieral zebysmy grali w siatkówkę. Tragedia bo nie lubię. Halówka super, kosz super, Ręczna spoko, ping pong elegancko to nie kurla ciagle #!$%@? siatkówka. Sam bym dziecko wypisał jakby chciało i można zapisać po szkole na coś co lubi.


@bartez_94: kurdeeee, u mnie bylo to samo, ciagle ta #!$%@? siatkowka, sport w ktory nie da sie grac
@kochin: Wuef nie powinien być koedukacyjny. Nawet grając w siatkówkę nie wolno było mocno serwować, a co dopiero sporty kontaktowe. Śmiechu warte.
@little_muffin: Jaki brak przebieralni? W każdej szkole mieliśmy osobną dla dziewczyn i osobną dla chłopaków. Jeśli chodzi Ci o jakieś kabiny to trochę xd. Na dobrą sprawę nie powinniśmy się nawet nagości wstydzić, a przecież do naga się na wuef nie rozbieramy.
@pss8888: Wuef jako jedyny przynajmniej
@little_muffin: Ale to się porównują czy jak? Albo wina katogrodu. Na sekcji akademickiej się kąpaliśmy nago i nikt się nie wstydził, chociaż też się nie patrzyło komuś na penis, bo to faux pas.
@kochin: My z reguły mieliśmy. Niebezpieczne dla chłopaków. Unihokej z dziewczynami bez ochraniacza na yaya to nieporozumienie.
@Ostry_Sens: różne problemy - jedna koleżanka np. dojrzała bardzo szybko i bardzo hojnie została obdarzona przez naturę, a miała tylko ojca więc nie myślał o takich rzeczach jak stanik dla córki - no to masz 10 dziewczynek płaskich jak dzieciaki i jedna z piersiami jak u dorosłej kobiety - zaczyna się obgadywanie i komentowanie. Inne problemy to owłosienie - od chłopców nikt nie wymaga golenia nóg, pach itd. dziewczynki się śmiały
@little_muffin: @little_muffin: Press F to pay respects. Jak miała melony to i pod ubraniem ich wielkości nie ukryje. Wyobraźnie trzeba mieć, bo jak inaczej ocenić w skali decymalnej.( ͡° ͜ʖ ͡°) Pogadajmy więcej o cyckach. Czemu się tak obgadujecie w ogóle? Niedobre jesteście. Chłopaki w ogóle o tym nie gadają. Ani nie komentują siebie, ani dziewczyn. Przynajmniej nie na forum klasowym, bo może to ja miałem