Wpis z mikrobloga

@red_button: jak można mieć długi? nie słyszałeś "nigdy nie inwestuj więcej niż możesz stracić" ?
kupujesz jak jest tanio, sprzedajesz jak jest drogo i bierzesz zyski co jakiś czas. Kup dobry projekt i trzymaj
@red_button: nie wiem ile masz lat i jakie doświadczenie ale @WakeupPoland ma racje. Zamiast siedzieć teraz na wykopie to nie marnuj czasu tylko weź dupę w garść odpal sobie jakiś kurs czy nawet filmik na youtube i naucz się czegoś. Zarób kasę i za niewielki procent tego co zarobisz kup sobie krypto. I pod żadnym pozorem nie graj na dźwigni
@bash1: to że @red_button może marnować swój czas to jeszcze pół biedy, gorzej kiedy ktoś taki się wypowiada jako ekspert albo nie wiadomo kto w jakimś temacie gdzie nie ogarnia i gada brednie, a ludzie nowi czy nie do końca ogarnięci się na to łapią i tracą czas czy kasę potem słuchając takich wypocin.
@WakeupPoland: nie wiem co on wcześniej pisał, nie śledziłem tematu. Zobaczyłem tylko fragment z długiem + krypto + dźwignia i od razu wiedziałem że to nie jest dobre więc skomentowałem.
@red_button straciłem na dźwigni ponad 4btc bo "myślałem że wygram" więc nie jest za późno, wszystko idzie odrobić
@red_button: jest to po prostu dla mnie jakieś niebywale m.in. intrygujące, niepojęte, jak można mieć aż tak przewrotny umysł i wszystko wywracać do góry nogami, po to tylko, żeby móc znośnie żyć ze sobą i swoją sytuacją. Kiedyś interesowałem się psychologią, bo mnie właśnie takie tematy interesowały i jakbym skończył właśnie jako ktoś taki(psycholog itp.), to wiele bym dał sol, żeby mieć taki obiekt do badań jak na Ty, bo ciężko
@red_button: nie trzeba mieć studiów do takich rzeczy, bo każdy widzi jakie rzeczy piszesz, że aż jak też wyżej kolega zamieścił, niektórzy aż nie wierzą, że można aż tak przeginać i bardziej się skłaniają ku takiej interpretacji, że jesteś trollem po prostu, bo aż ciężko sobie wyobrazić, że ktoś mógłby na serio takie głupoty pisać tak często.
@WakeupPoland: to jest forum w pewnym sensie finansowe, tu kasa określa byt, ja mam zero więc jestem amebą na samym dnie, rysiek to wieloryb a ty się próbujesz lansować na rekina a w sumie może też jesteś planktonem jedynie