Wpis z mikrobloga

@Idun: dzbanie, 1-2 klasa gimnazjum to 7-8 podstawówki a 3 klasa gimnazjum to 1 klasa liceum/technikum. Więc tak, przejmują jedna klasę z gimnazjum
Zdecydowanie za mało religii. Bardzo dobrze wspominam zajęcia z klasy maturalnej, gdzie mieliśmy kartkówki z tajemniczek różańca świętego. Ksiądz był pod wrażeniem mojej znajomości biblii, ale też nie do końca zadowolony, bo wiedział, że jestem niewierzący.
@Goronco: Bez sensu. Co więcej mówić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Religia powinna być na początku/końcu, no ale.. może namówimy młode diabełki na nawrócenie. Na WF rozumiem pewnie w szatniach nie ma działającego kranu, nie mówiąc już o prysznicu. Wywalić na sam koniec (ku uciesze zwolnień). Przedmioty ścisłe powinny być na 2/3 zajęciach (tak by dać szansę "rozbudzić" się uczniom), a te plastyki czy muzyki na sam koniec.
@Goronco: Wygląda na fejk. W drugiej klasie liceum 4-letniego powinny być 3 godziny angielskiego, a są 2. Dodatkowo, powinny być przedmioty rozszerzone w ilości 2 godzin tygodniowo - tego też brakuje.
Ale wyk0pki łykają i plusują w gorące ¯\_(ツ)_/¯ Elita.
@Goronco: Ja #!$%@?ę, widzę że przez 25 lat (bo wtedy ja chodziłem do drugiej liceum) jedyne co się zmieniło w tej #!$%@? szkole to dwie godziny informatyki zamiast jednej. To jest jakieś #!$%@?... nieporozumienie. I jeszcze muzyka i plastyka i dwie godziny religii. Powiedz że to zarzutka. A jakby tego było mało to wszystkie nic nie znaczące przedmioty w środku, a ważne na końcu, żeby nie można było się urwać. Ludzie
@Goronco: Masz jakiś dowód tego planu czy tak sobie wygenerowałeś baita którego wykop podłapał gdyż pasuje do obecnej retoryki?
Mogłeś jeszcze dorzucić kilka zajęć artystycznych na początku i zajęcia do 18.
@Goronco: Zwróćcie uwagę, że każdy przedmiot, który ma kilka lekcji jest zwykle mniej więcej na tej samej. I dlatego akurat ta klasa ma matmę późno. Matematyczka pewnie klasy ma w podobnej kolejności. Jedni mają zawsze wcześnie, inni zawsze późno. Z innymi to samo. Przerwy 15 minut rozwalają. Nie do przeżycia dla wycofanych społecznie.
@Goronco: Mnie najbardziej śmieszy każdy przedmiot w osobnej sali. Komfort nauczycieli (sale przypisane pewnie pod nauczyciela) > św. szafka z prostopadłościanami w matematycznej > komfort uczniów > covid. Rozumiem informatykę czy chemię w osobnej, ale resztę nie.